Соловейкові підсумки

Гучно і весело відлунали веселкові акорди Четвертого Всеукраїнського дитячого телевізійного пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» в м. Миргород. 
Конкурси, фото сесії, майстер класи, радість спілкування, прогулянки весняним Миргородом, нагороди з рук Президента України 1994-2005 років Леоніда Кучми – все це залишиться в нашій пам’яті і, звичайно, в телеверсії, яку забезпечує ДТРК «Всесвітня служба «УТР». Любі наші соловейки, ми дякуємо вам за свято української дитячої пісні та щиро сподіваємося, що наш малеенький 5-ти річний ювілей ми відзначимо в такій дружній співочій родині, якою стали ми всі протягом фестивальних днів. Ось імена переможців:

ДИПЛОМАНТИ

1. Шкода Богдан Григорович 7 М. Київ
2. Заєць Карина Русланівна 8 М. Київ
3. Ковалінська Анастасія Іванівна у супроводі Ковалінського Івана таКовалінського Богдана 11 м. Хмельницький
4. Ковтун Катерина 10 М. Чернігів 
5. Савченко Ольга Олександрівна 10 М. Київ
6. Пасечник Христина Олегівна 11 м. Івано-Франківськ
7. Латушкін Микола Олександрович 10 Київ
8. Юрчило Христина Василівна 13 м.Надвір на, Ів.- Фр. обл.
9. Грицак Святослав Васильович 11 Львівська область, Жовківський район, с.Потелич
10. Дерда Іван Іванович 14 М. Чернівці
11. Нікольська Марія Олександрівна 14 М. Київ
12. Воєвода Олександр Олександрович 16 М. Кіровоград

ЛАУРЕАТИ ІІІ ПРЕМІЇ 

1. Cуккар Софія Марківна 9 М. Київ
2. Яцюк Єлизавета Ігорівна 7 М. Буча, Київської обл.
3. Oдінцова Ангеліна 7 м.Хмельницький
4. Андрєєва Софія 7 м.Хмельницький
5. Лозіна Софія Едуардівна 10 М. Київ
6. Венцеслав ська Ярослава Олегівна 12 М. Київ
7. Гурульова Яна Олександрівна 16 М. Львів
8. Ковба Олександр Романович Бондарчук Олександр Сергійович 11,12 - Смт.Чорнобай с.Богодухівка, Черкаської обл.

ЛАУРЕАТИ ІІ ПРЕМІЇ 
1. Корнієнко Надія Ігорівна 8 М. Київ
2. Бзот Катерина 7 м.Хмельницький
3. Коноплич Катерина Олегівна 12 с.Комишня, Миргородський р-н, Полтавська обл.
4. Слинько Юлія Сергіївна 13 М. Київ
5. Стецюк Олександра Олександрівна 10 М. Київ
6. Сорокіна Дар’я Григорівна 11 м. Бровари Київська обл.
7. Трінчер Анна Леонідівна 12 М. Київ
8. Падалко Вікторія Олегівна 15 М. Київ
9. Коваленко Валерія Олександрівна 15 м.Гребінка Полтавської області
10. Філіппова Катерина Юріївна 14 смт.Пересічне,Дергачівський рн., Харків ська обл.,
11. Владислав Кашпуренко 16 М. Кіровоград
12. Вокальний ДУЕТ Зразкового театру пісні ЛАДОНЬКИ «Сестри Наруцьких» у супроводі хореографічного ансамблю «ІДЕАЛ» 9 М. Київ

ЛАУРЕАТИ І ПРЕМІЇ 
1. Леонова Марія Олексіївна 7 М. Київ
2. Дробітько Анастасія Андріївна 9 Смт.Чорнобай, Черкаської обл. 
3. Костюк Аліна Сергіївна 12 М. Херсон
4. Підлісна Амєлія Сергіївна 10 М. Київ
5. Хоменко Валерія Сергіївна 12 м. Біла Церк ва, Київської обл
6. Котлінська Юля Вадимівна 15 м.Дунаївці Хмельницька обл.
7. Ігіна Аліса Юріївна 14 М. Хмельницький
8. Зразковий художній колектив «Театр пісні «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва 9 М. Київ
9. Даценко Поліна Миколаївна, Коваленко Валерія Олександрівна, Курочка Валерія Миколаївна  м.Гребінка, Полтавської області

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ 
Котлінська Юля Вадимівна 15 М.Дунаївці Хмельницька обл.

ГРАНТ НА ПОЇЗДКУ ДО ЄВРОПИ
Зразковий художній колектив «Театр пісні «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва 9 М. Київ

ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ
Лєлюшкін Владислав Юрійович 12 М. Київ

ВОЛОДАР КУБКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЛЕОНІДА КУЧМИ 
Федоряка Владислав Юрійович 12 М. Черкаси

 

«Соловейко України» чекає на друзів :)

Пісня не має кордонів та мовних меж. Сьогодні вона необхідна українцям як ковток свіжого повітря, джерельної води, одкровення. А тому Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» дарує всім вам чудову нагоду поринути у світ української дитячої пісенної творчості юних соловейків з 15 регіонів України в рамках Четвертого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України».

Організатори обрали зі 155 заявлених творчих одиниць 42 кращих вокаліста та колективи, що представляють Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Сумську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську області, АР Крим та м. Київ:

  • Свита Кирил Володимирович
  • Oдінцова Ангеліна
  • Бзот Катя
  • Андрєєва Софія
  • Шкода Богдан Григорович
  • Cуккар Софія Марківна
  • Леонова Марія Олексіївна
  • Корнієнко Надія Ігорівна
  • Латушкін Микола Олександрович
  • Слинько Юлія Сергіївна
  • Стецюк Олександра Олександрівна
  • Ковалінська Анастасія Іванівна у супроводі  Ковалінського Івана та Ковалінського Богдана
  • Катерина Ковтун
  • Савченко Ольга Олександрівна
  • Федоряка Владислав Юрійович
  • Сорокіна  Дар’я Григорівна
  • Лєлюшкін Владислав Юрійович
  • Венцеславська Ярослава Олегівна
  • Пасечник Христина Олегівна
  • Бойко Андрій Вадимович
  • Юрчило Христина Василівна
  • Трінчер Анна Леонідівна
  • Коноплич Катерина Олегівна
  • Підлісна Амєлія Сергіївна
  • Лозіна Софія Едуардівна
  • Воєвода Олександр Олександрович
  • Ігіна Аліса Юріївна
  • Дерда Іван Іванович
  • Нікольська Марія Олександрівна
  • Гурульова Яна  Олександрівна
  • Філіппова Катерина Юріївна
  • Падалко Вікторія Олегівна
  • Коваленко Валерія Олександрівна
  • Котлінська Юля Вадимівна
  • Зразковий художній колектив «Театр пісні «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва
  • дует у складі Наруцької Адріани Андріївни та Наруцької Мідєї Андріївни
  • дует у складі Ковби Олександра Романовича та Бондарчука Олександра Сергійовича
  • тріо у складі Даценко Поліни Миколаївни, Коваленко Валерії Олександрівни та Курочки Валерії Миколаївни

 

Шановні учасники та гості фестивалю, ми з нетерпінням чекаємо на вас у м. Миргороді на святі дитячої творчості та української пісні «Соловейко України», яке відбудеться з 2 по 4 квітня 2014 року в ПК «Миргород».