Українська пісня не має кордонів. І ми це знову довели в рамках Чотирнадцятого міжнародного телерадіофестивалю «Прем’єра пісні», який щороку знайомить глядачів України  і 117 країн світу з новими здобутками української пісенної творчості.

Цього річ на адресу оргкомітету фестивалю було надіслано понад 200 пісенних творів українських митців, з яких було обрано 75 кращих з кращих україномовних пісні, що і лунали з фестивальної сцени протягом всього дня.

Новим надбанням фестивалю стала дитяча сторінка, де ми впевнено розвінчували міф про те, що автори пісень перестали складати твори для дітей. Понад 20 дитячих україномовних пісень пролунали в цей день з фестивальної сцени, які дарували наші юні співаки з різних куточків України: вокальна шоу-група «Веселий настрій», Надія Коник, Каріна Рейман, Ангеліна Одінцова, Iванна Жолкевська, Катя Бзот, Софiя Aндреєва, Владислав Лєлюшкін, Ярослава Венцеславська, Єлизавета Дудник, Вікторія Кравченко, Вікторія Падалко, Дарина Чорна, Роксолана Грушанська, Софія Шкідченко, Вероніка Костащук.

А ввечері своє мистецтво жителям та гостям м. Буча та Київщини демонстрували народні артисти України Мар’ян Гаденко, Анатолій Матвійчук,  Алла Попова, Анатолій Демчук, Марія Ясіновська,  заслужені артисти України Олена Хижна, Оксана Нестеренко, Іван Красовський, Тетяна Піскарьова,  Тетяна Мудра, Павло Мрежук, Інеш. Зі сцени впродовж концерту звучала поезія заслужених діячів мистецтв України  Володимира Мельникова, Алли Мігай, Ніни Шаварської, Світлани Суворової, в авторському виконанні. Пісні-присвяти виконували автори-виконавці Дмитро Хома, Василь Волощук, Юрій Васильківський та ін.

 

Цього річ переможців обирали за гучністю та палкістю глядацьких оплесків. Тож найкращим артистом 2013 року стала заслужена артистка України Тетяна Піскарьова; найкращим автором і виконавцем став народний артист України Анатолій Матвійчук; приз глядацьких симпатій отримали народна артистка України Алла Попова та народний фольклорний гурт «Джерело». Дякуємо всім, хто долучився до цієї мистецької акції і чекаємо всіх своїх друзів у наступному році на нашому маленькому 15-ти річному ювілеї.