Печать 

Шановні наші співочі друзі! Якщо вам від 17 до 35 років, ви гарно співаєте, хочете отримати слушні поради від професіоналів вокального мистецтва, а ще мрієте знайти собі справжніх друзів по сцені - вам однозначно на "ДОЛЮ". Це наш Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів, що був створений народним артистом України Мар'яном Гаденком 23 роки тому в м. Чернівці. Саме на фестивалі "Доля" свій широких творчий шлях розпочинали Ані Лорак, "Піккардійська терція", Наталія Бучинська, Оксана Пекун... А вже 3 роки поспіль фестивалем опікується Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна".

Цьогоріч фестиваль пройде з 4 по 6 жовтня в м. Києві. Як завжди, всіх учасників і гостей приймає на своїй території Національний еколого-натуралістичний центр (НЕНЦ - вул. Вишгородська, 19).

Заявки на участь повинні бути надіслані до 25 вересня 2014 року на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

До заявки додаються 1). плюсова фонограма одного з творів, що заявлено на конкурс, 2). фото учасника

Всі подробиці - за тел. 0509306739 (Ірина) Дзвонити з 10.00 до 19.00