Печать 

Відлунали, відшуміли, відгули акорди П’ятого Відкритого Всеукраїнського пісенного фестивалю «Рідна мати моя», який цього річ відбувся напередодні Міжнародного дня миру. Нинішній фестиваль зібрав у велике пісенне коло артистів юних та досвідчених, аматорів українського мистецтва та знані імена нашої естради, які понад чотири години на Обухівській площі оспівували і возвеличували рідну неньку, батька, а разом із ними священні для кожного з нас  рідну землю та рідне слово, адже саме цим одвічним людським цінностям і присвячений фестиваль «Рідна мати моя».

А розпочалося дійство із загальної молитви, в якій пліч-о-пліч стали всі учасники і гості фестивалю, його співзасновники, а також представники різних конфесій і в єдиному душевному пориві вознесли свої щирі голоси до Бога, аби на нашій багатостраждальній землі нарешті запанували мир та спокій.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до його цьогорічного проведення і маємо надію, що в наступному році, коли здійме свої співочі голоси Шостий фестиваль, нашу рідну землю більше не стрясатимуть постріли, не вируватимуть військові буревії, а запанує і оселиться назавжди мир і спокій.

Фото звіт з фестивалю, за який ми щиро вдячні Олені Бєрая та її родині,  дивіться в рубриці ФОТОГРАФІЇ

 

Телевізійну версію фестивалю Ви зможете переглянути незабаром на телеканалі УТР, на нашому сайті в розділі ВІДЕО, а також на сайті youtube.com