Шановні друзі! Завершилося попереднє прослуховування кандидатів на участь у Міжнародному пісенному фестивалі творчої молоді та студентів "Доля", яке тривало 3 дні, адже на адресу фестивалю було надіслано близько 150 заявок з 16 областей України та Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Демократичної Республіки Конго, Республіки Камерун, Китайської Народної Республіки, Румунії та Азербайджану. До участі в заключних турах фестивалю допущені:

Категорія   СОЛО

Жанр          Сучасна естрадна пісня

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Михайлець Вікторія Володимирівна

м.Луцьк

2.                   

Блищік Віра Михайлівна

м.Дніпропетровськ.

3.                   

Іщенко Людмила Андріївна

м. Дніпропетровськ

4.                   

Чумак Олексій Миколайович

м. Павлоград / м. Дніпропетровськ

5.                   

Башибулар Ксенія Едуардівна

м.Дніпропетровськ

6.                   

Зіма Олександра Сергіївна

м. Дніпропетровськ

7.                   

Кравчук Євгеній Олександрович

м. Житомир

8.                   

Літвинчук Катерина Михайлівна

м.Житомир

9.                   

Отришко Олександра

м. Бердянськ, Запорізької обл.

10.               

Віталіна Хобзей (Віталіна Одинська)

м.Снятин, Івано-Франківська обл.

11.               

Бикова Ірина Юріївна

М. Київ

12.               

Влад Зайцев

М. Київ

13.               

 Іовенко Марина Ігорівна

 м.Київ

14.               

Бондар Юлія Василівна

М. Обухів

15.               

Копаниця Сергій Вікторович

м. Біла Церква

16.               

 Скорятіна Антоніна Олександрівна

м.Обухів / м. Київ

17.               

Воєвода Олександр

м.Кіровоград

18.               

Кашпуренко Владислав

м.Кіровоград

19.               

ДИЕДОННЕ НГЕЛЕКА КАСОНГО ЛОНГВА ЖУВЕНАЛ (Дідо)

КОНГО / м. Київ

20.               

Гладій Катерина Вікторівна/Kate Miracle

м.Бурштин, Івано-Франківська обл / м.Львів

21.               

Філь Уляна

м. Яворів, Львівська обл. / м. Львів

22.               

Шкода Галина

Кишинев, Молдова / м. Київ

23.               

Рябоволик Олексій Вікторович

М.Одесса

24.               

Рябоволик Віталій Вікторович

м.Березовка , Одеська обл. / Одеса

25.               

Канівець Володимир Григорович

с. Вереміївка Чорнобаївського р-ну, Черкаської обл. / м. Черкаси

26.               

Стародуб Галина Володимирівна

Черкаська обл.., м.Ватутіне / м. Київ

27.               

Катерина Чеквіладзе

Смт. Вільшанка, Кіровоградської обл.

28.               

Даніїл  Дубравін

М. Мінськ, Білорусія

29.               

Наталія Ахмад

М. Донецьк

 

Жанр          Авторська пісня і співана поезія

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Губар Богдан Олегович

м. Дніпропетровськ

2.                   

Палюшкевич Олександр

м. Житомир / м. Київ

3.                   

Зоа Абессоло Еугене Ніна Ріксі

м.Нговайанг (Камерун) / Дніпропетровськ,

4.                   

Катерина Шимків

Росія  Мурманська обл.м.Кіровськ / м. Київ

5.                   

Христина Лугова

Тернопіль / м. Київ

 

 

 

Жанр          Сучасна обробка народної пісні

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Чайка Владислава Володимирівна

Волинська обл.,Ківерцівський р-н,с.Журавичі,

2.                   

Якимащенко Ольга Валеріївна

м. Дніпропетровськ

 

 

Категорія    ДУЕТ ТРІО ГУРТ

 

Жанр          Сучасна естрадна пісня

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

групи «Зірка Сходу» (учасники Фань Ченчжу, Чу Хан, Фу Бояо, Цінь Цінь, Цзі Чжуїлю, Дураханов Орхан, Шульга В.)

Китай, Азербайджан / Україна

2.                   

Гурт Мрія

Лавінія Леонте, Валентин Леонте, Іліє Сливоака, Сільвю Мереуце

село  Негостина ,комуна Белкеуць, повіт Сучава,  Румунія

3.                   

Сімейний дует «ФранкТодирес» (Олександр Атодирес та Олеся Франків-Атодирес)

м. СТОРОЖИНЕЦЬ, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛ.

 

Жанр          Сучасна обробка народної пісні

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Народна студія сучасного вокалу „Мрія” Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Дніпропетровськ

2.                   

Тріо бандуристок «Квітана»

Голуб Наталія

Згуровська Евгенія

Розколотько Ольга

смт.Городище Черкаська обл.. м.Тернопіль смт.Чорнухи Полтавська обл.. / м.Київ

 

 

Будемо раді зустрічі з Вами в м. Києві 04, 05 та 06 жовтня!!!