4 червня Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма разом зі  стипендіатами Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» - переможцями  Всеукраїнського телевізійного пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», засновником якого є Фонд, відвідав  Кіровоград на запрошення засновника Благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика» Ярослава Володимировича Бублика, де в рамках Всеукраїнської мистецької акції «З Україною в серці» відбувся концерт «Всі ми - діти твої, Україно!» Співочі соловейки виступили на одній сцені з учасниками Першого Відкритого районного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «З отчої криниці», який заснувала БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика», а Леонід Данилович, переглянувши в глядацькій залі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького всю концертну програму разом із маленькими і дорослими мешканцями Кіровограду, привітав зі сцени  учасників АТО, що були присутні на заході,  подякував всім, хто долучився до акції та  нагородив юних співаків за участь у гала-концерті.  Але перед гала-концертом на всіх його учасників чекали майстер-класи з вокалу та сценічної майстерності від співзасновника фестивалю «Соловейко України» та голови журі – народного артиста України Мар’яна Гаденка та педагогів з вокалу – заслуженої артистки естрадного мистецтва України Тетяни Мудрої та володарки Гран-Прі фестивалю з Болгарії Тетяни Кисляк.

Ведуча заходу, Ірина Макеєва повідала глядачам про традиції, які вже склалися за час проведення акції «З Україною в серці» Благодійної  організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»: всі учасники концерту після виступу дарували глядачам в залі а-капельно чотири рядочки улюбленої української пісні. Судячи по оплесках в залі, можна було зрозуміти, що кіровоградській публіці теж прийшла до вподоби ця пісенна традиція.  

Всі квіти, що їх отримали юні й дорослі учасники концерту, за їх колективним бажанням, було покладено до пам’ятника видатного кіровоградчанина - українського письменника, драматурга і актора -  Марка Лукича Кропивницького, ім’я якого носить театр і якому цього річ виповнюється 175 років з Дня народження.