Печать 

Шановні друзі, щойно завершилося попереднє прослуховування претендентів на участь у Четвертому Міжнародному пісенному фестивалі творчої молоді та студентів "Доля". Ми щиро дякуємо всім, хто надіслав на адресу фестивалю свої заявки. На жаль, не всі дійшли до заключних турів, але ми сподіваємося, що наступного року ми обов'язково зустрінемося і познайомимося ближче в рамках нашого фестивалю. Наразі ж чекаємо у м. Києві:

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Маркін Євген Вікторович

Вінниця

2.                   

Коновал Ольга Іванівна

Білорусь, м. Мінск

3.                   

Гарматюк Анастасія Володимирівна

м. Тбілісі, Грузія

 

4.                   

Ансамбль «Зірка Сходу»

Китай, м. Пекін

5.                   

Іонуц Віолетта

Румунія, м. Бухарест

6.                   

Власенко Анастасія Олександрівна

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

7.                   

Народна студія сучасного вокалу „Мрія”

м. Дніпропетровськ

8.                   

Петренко Вікторія Ігорівна

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

9.                   

Федiй Катерина Вячеславiвна

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

10.               

Іщенко Людмила Андріївна

м. Дніпропетровськ

11.               

Кравчук Євгеній Олександрович

м. Житомир

12.               

Кащій Юлія Миколаївна

м. Калуш, Івано-Франківська обл.

13.               

Рачинська Ольга Василівна

с. Кадобна, Калуський р-н Івано-Франківська обл.

14.               

Бурлачук Ярослав Вікторович

м. Івано-Франківськ

15.               

Бикова Ірина Юріївна

м. Київ

16.               

Вовчук Катерина Петрівна

м. Київ

17.               

Волощук Галина

м. Київ

18.               

Ковальчук Оксана Миколаївна

м. Київ

19.               

Падалко Вікторія Олегівна

м. Київ

20.               

Поляк Олег Володимирович

м. Київ

21.               

Захарчук Аліна Петрівна

с. Шпитьки, Києво-Святош. р-н

22.               

Вокальний гурт «INTERMEZZO»

м. Обухів

23.               

Копаниця Сергій Вікторович

м. Біла Церква

24.               

Чепченко Наталія Олегівна

м. Біла Церква 

25.               

Щербина Наталія Олександрівна

с. Гатне Київська обл.

26.               

Цімох Юлія Олександрівна

м. Київ

27.               

Шпортько Олексій Вікторович

м. Київ

28.               

Таран Людмила Романівна

смт Компаніївка, Кіровоградська обл.

29.               

Гурт «Сузір’я»

м. Львів

30.               

Сондей Оксана Михайлівна

м. Львів

31.               

Гладій Катерина Вікторівна

м. Львів

32.               

Рубанович Світлана Сергіївна

м. Одеса

33.               

Лавор Руслана

м. Кузнецовськ, Рівненська область

34.               

Гуменний Сергій Олександрович

с. Голосків,  Камянець-Подільський р-н, Хмельницька обл.

35.               

Таранюк Яна Миколаївна

м. Чернівці