Шановні друзі!

 

Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» щиро дякує всім за участь у відбірковому турі Шостого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України».

 

Загалом було отримано 274 заявки (пакети документів) на участь у конкурсі з 20 областей України, серед яких представники національних меншин (Азербайджан, Чехія, Росія, Греція, Вірменія, Туреччина, В’єтнам) а також зі Словенії, Румунії, Литви, Франції

 

Згідно результатів попереднього прослуховування та перевірки повноти поданих заявок, членами відбіркового журі (голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко) до фіналу допущено 74  творчі одиниці - з 19 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська) та м. Києва; представники національних меншин (товариств) Азербайджану, Чехії, Російської Федерації, Греції, Вірменії, Туреччини, В’єтнаму, а також учасники зі Словенії, Румунії, Литви, Франції, Латвії (по закінченні відбіркового конкурсу «Український соловейко Латвії», що відбудеться в м. Рига 19-20.03.2016)

 

Засновник фестивалю – БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»

 

Співзасновник фестивалю: Миргородська міська рада, народний артист України Гаденко Мар’ян Ілліч

 

Співорганізатори фестивалю:

-         Полтавська ОДА

-         ПрАТ «Миргородкурорт»

-         БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика» (підтримка творчо обдарованих дітей Кіровоградщини - 5 творчих одиниць)

-         Фонд «Відродження Донбасу» (підтримка творчо обдарованих дітей Донецької та Луганської областей - 10 творчих одиниць)

 

 

Інформаційне забезпечення Національна телевізійна компанія України, Національна радіокомпанія України, телеканал ICTV, телеканал СТБ, КДРТРК «Центральний канал», періодичні видання.

 

Отже, чекаємо у Миргороді наступних вокалістів.

 

 

 

Молодша вікова категорія (до 9 років)

Українська естрадна пісня  соло ****************************************************

Імя, прізвище

вік

Адреса

1. 

Ричко Марія

7

м. Бахмут (Артемівськ), Донецької обл.

2. 

Королюк Єлизавета

7

м. Луцьк

3. 

Гречанюк  Дар’я

9

м. Бердянськ,  Запорізької обл.

4. 

Кіра Касьянова

9

м. Київ

5. 

Мартинюк Анастасія

6

м. Київ

6. 

Баліцька Катерина

9

м. Біла Церква, Київської обл.

7. 

Бойко Мілош

6

м. Харків

8. 

Чиджан Аліса

9

м. Харків

9. 

Євстаф’єва Марія 

9

м. Херсон

10.                

Макфарлейн Анжеліна

8

м. Херсон

11.                

Катя Бзот

9

м. Хмельницький

12.                

Безкоровайна Віолетта

7

м. Київ

Сучасна обробка народної пісні   соло *******************************

1.              

Шкода Богдан

9

м. Київ

2.              

Вознюк Дар*я-Марія

8

м. Київ

 

Середня вікова категорія (10-13 років)

Сучасна обробка народної пісні   соло *************************************************************

1.               

Філатова Вероніка

12

м. Бахмут (Артемівськ), Донецької обл.

2.               

Рубан Анна

13

с. Вівсяники, Вільшанського р-ну, Кіровогорадської обл.

3.               

Бальшанек Віталіна

12

с. Миколаївка,  Козятинського р-ну, Вінницької обл.,

4.               

Стецюк  Олександра

12

м. Київ

5.               

Зінченко Ангеліна 

12

м. Васильків, Київської обл.

6.               

Микитченко Наталія

11

м. Полтава

7.               

Брашован Анна

13

м. Глобине,Полтавської обл.

8.               

Балашова Вікторія

13

м. Херсон

9.               

Кравченко Вікторія 

13

с.Балаклея,Смілянкий р-н., Черкаська обл.

10.           

Зозуля Катерина

10

м.Київ

11.           

Підлісна Амєлія  

12

м. Київ

 

 

Українська естрадна пісня  соло *************************************************************

1.              

Каріна Маловшек

11

Словенія

2.              

Анохіна   Аліна  

12

м. Краматорськ, Донецької обл.

3.              

Чепікова Анастасія

12

м. Луганськ

4.              

Іванченко Сергій

12

м. Бершадь,  Вінницької обл.

5.              

Роксолана Соболевська

11

с. Новичка, Долинського р-ну, Івано-Франківської обл.

6.              

Лизогуб Валерія  

12

м. Київ

7.              

Рябокляч Анастасія

13

м. Київ

8.              

Софіко (Куценко Софія)

13

м. Київ

9.              

Манузіна Катерина

10

м. Біла Церква

10.          

Музичук Ілля

13

смт.Глеваха,Київської обл.

11.          

Тю Аугустіна

10

с. Гатне,Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

12.          

Федорчак Валерія

12

с.Добросин,  Жовківського р-ну, Львівської обл. 

13.          

Рогальський Ярослав

10

м. Херсон

14.          

Рейман Карина  Л

13

м. Хмельницький

15.          

Глухова Анастасія

12

м. Чернігів  

16.          

Суккар Софія

11

м. Київ

17.          

Заєць Карина 

10

м. Київ

 

Старша вікова категорія (14-16 років)

Українська естрадна пісня  соло *************************************************************

1.              

Гідаят Сєідов

16

м. Харків

2.              

Камаралі Ренат

15

м. Маріуполь, Донецької обл.

3.              

Сухарська Анастасія

14

м.Київ

4.              

Данько Ярина

16

с. Парафіївка, Кіровоградської обл.

5.              

Зубкін Андрій

15

с .Власівка, Кіровоградської обл.

6.              

Пасько Ольга

15

с.Власівка, Кіровоградської обл.

7.              

Кисла Ана

16

м. Вісагінас, Литва

8.              

Бутко  Анна 

15

м. Краматорськ, Донецької  обл.

9.              

Долгер Людмила

16

смт. Нікольське (Володарське)

10.          

Ластовецька Дар`я

15

м. Новодружеськ

11.          

Лебедева  Даниэла 

15

м. Краматорськ, Донецької  обл.

12.          

Половинка Ангеліна

14

м. Черкаси

13.          

Кочергін Артем

15

м. Львів

14.          

Сенів Юстина

14

м.Львів

15.          

Гордієнко Крістіна

15

м.Білгород-Дністровський,Одеської обл.

16.          

Арас Любов-Севгі

14

м. Херсон

17.          

Сергенюк Анастасія

14

м. Париж, Франція

 

Народна пісня  соло *************************************************************

1.       

Грахно Артем

16

с. Опитне, Артемівського р-ну, Донецької обл. 

2.              

Вітранюк Юлія

15

м. Київ

3.              

Бурцева Аліна

14

м. Нікополь, Дніпропетровська область

4.              

Прокопенко Софія

14

м. Запоріжжя

5.              

Ткачук Діана

14

м.Первомайськ,Миколаївської обл.

6.              

Бортник

Владислава

15

м.Чугуїв , Харківської обл.

7.              

Ясінська Богдана

16

м. Дунаївці,Хмельницької обл.

 

ДУЕТИ, ТРІО

Молодша  вікова категорія (до 9 років)

Українська естрадна пісня      *************************************************************

1.              

Томах Данієла-Єлізавета та Синжеряк  Георгій

8

7

м. Харків

Середня вікова категорія (10-13 років)

Українська естрадна пісня      *************************************************************

1.              

Вокальний гурт «BandA»

7-12

м. Київ

2.              

Вокальна шоу група «Веселий настрій»

8 - 11

м. Хмельницький

3.              

Попруга Діана і Аміна 

11

м.Новоукраїнка, Кіровоградської обл.

4.              

Родинний ансамбль «Провесінь»

4

-

13

м. Сучава,Румунія,

Сучасна обробка народної пісні    *************************************************************

1.       

Зразковий фольклорний гурт «Веретенце»

7 - 10

смт. Червоне , Андрушівського р-ну, Житомирської обл.

 

Старша вікова категорія (14-16 років)

Сучасна обробка народної пісні    *************************************************************

1.       

Зразковий фольклорний гурт «Веретенце»

14-16

смт. Червоне , Андрушівського р-ну, Житомирської обл.

2.       

 Вокальна група народного колективу – фольклорного ансамблю «Яворина»

 

12-15

м. Київ

 

 

29 березня

8.00 – 11.30

Фойє ПК «Миргород»

Реєстрація та поселення учасників конкурсу,  супроводжуючих, членів журі конкурсу та почесних гостей фестивалю

11.30 – 12.30

Зала ПК Миргород

Саунд-чек

12.00-13.00

 

Обід

13.00

Зала ПК Миргород

Офіційне відкриття фестивалю. І тур конкурсу (укр. нар. пісня а-капелла+  пісня українською мовою)

18.00

 

Вечеря

19.30

Зала ПК Миргород

 «Наша пісня – наша доля» - урочисте відкриття фестивалю. В концерті беруть участь почесні гості та члени журі фестивалю.

 

22.00

 

Сон

30 березня

8.00 – 9.00

 

сніданок

9.00 – 10.30

Свято-Успенський собор

м. Миргорода

Служба Божа за Україну, за здоров¢я її героїв, засновників, учасників та гостей фестивалю та за упокій героїв сьогодення, що полягли за Україну та померлих діячів мистецтва України.   

11.00 – 13.00

Зала ПК Миргород

ІІ тур конкурсної програми Проведення майстер-класів. Екскурсія.

13.00 – 14.00

 

Обід

14.00 – 18.00

Миргород

ІІ тур конкурсної програми Проведення майстер-класів. Екскурсія (продовження).

18.00 -19.00

 

Вечеря

19.00 – 20.00

Зала ПК Миргород

Репетиція Гала-концерту. Майстер-клас з хореографії

19.00 – 20.00

Конференц-зал ПК «Миргород»

Проведення круглого столу з представниками засобів масової інформації, керівниками та супроводжуючими учасників конкурсу.

20.00 – 21.30

Конференц-зал ПК «Миргород»

«У колі друзів» - вечір дружби і єднання.

22.00

 

Сон

31 березня

8.00 – 9.00

 

сніданок

10.00 -13.00

Зала

ПК Миргород

Телевізійна зйомка учасників фестивалю-конкурсу

13.00 – 14.00

 

Обід

14.30 - 15.00

Конференц-зала

ПК Миргород

Нагородження переможців та гостей фестивалю з участю Президента України 1994-2005 р.р. Леоніда Кучми

15.00 – 16.30

Зала

ПК Миргород

Гала-концерт (телеверсія)

16.30

 

Продовження телевізійної зйомки. Роз’їзд

 

Впродовж фестивальних заходів проводитиметься телевізійна зйомка та трансляція в мережі Інтернет на каналі https://www.youtube.com/c/ESTRADAUA