Друзі, до нас долучилися небайдужі до української пісні люди. Це Громадська організація «Майбутнє Дарниці» (почесний голова – Сергій Вітковський) та Благодійний фонд «Творити добро людям» (почесний Президент – Ярослав Бублик) разом зі своїми співучими зірочками. Тож, всіх, хто носить в своєму серці українську пісню і материнську мову, запрошуємо долучитися до проведення проекту «Новорічне рандеву-2015». Інформація за тел. +38 050 9306739 (Ірина). 

Добре в житті мати друзів, які не тільки в змозі розділити з тобою радість чи смуток, але й завжди готові підставити своє надійне плече. Саме завдяки підтримці  друзів, однодумців – засновнику  Ledshow LLC Ігорю Якусевичу, директору «МК-студія» Ігорю Галицькому та творчій групі ДТРК «Всесвітня служба «УТР» -  22 грудня відбудеться телевізійний запис новорічної програми.  

Ще не встигли вщухнути неймовірні емоції від Міжнародного пісенного фестивалю «Доля-2014»,  а  Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» вже відрядив до Румунії делегацію переможців фестивалів «Доля» та «Соловейко України» разом  із заступником директора Фонду Тетяною Мельник та  головою журі, народним артистом України Мар’яном Гаденком в рамках святкування 200-ї річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка та 151-ї річниці від Дня народження української письменниці Ольги Кобилянської.

На запрошення Союзу українців в Румунії та Міністерства культури Румунії, делегація Фонду відвідала чимало історичних місць та культурних подій, зокрема побувала на руїнах Княжого замку, у монастирі Йоана Сучавського, де вклонилася мощам святого, у  монастирі Драгомирна, де просто вражає різьба по каменю, бібліотека старовинних рукописів та аромат засушених яблук…

Ну і, звичайно, виступи. Їх було аж чотири. Перший концерт стипендіати Фонду подарували щирим мешканцям містечка Негостина, Сучавського повіту. Виявляється, тут давав один із своїх останніх концертів незабутній Назарій Яремчук, про що свідчить меморіальна дошка на негостинському будинку культури. На вдячність за приїзд негостинці подарували нашій делегації море овацій, український гопак та великий фуршет із румунським колоритом.

На другий день візиту делегація відвідала культурно-мистецький центр Союзу українців в Румунії, розташований у місті Сучава, де разом із його головою, паном Бориславом Питрашуком, обговорила питання щодо подальшої творчої співпраці, а ввечері співочі стипендіати Фонду – Алла Величко, Уляна Філь, Олеся Франків, Олександр Атодирес, Юлія Мартинова, Лавінія Леонте (Румунія), а також народний артист України Мар’ян Гаденко, заслужена артистка України Світлана Мирвода та ведучі  Євсебій Франсенюк (Румунія) та Ірина Макеєва (Україна) дарували українських пісень гостям та жителям м. Серет.

А далі на нас чекав Бухарест з його неповторною архітектурою, широкими вулицями, чисельним транспортом та симпатичними мешканцями. Часу було не так вже й багато як для ознайомлення зі столицею, але завдяки тому, що делегацію розмістили в центральному готелі Бухаресту, ми встигли скрізь: оглянули пам’ятки, зробили міні-шопінг, набрали сувенірів для родичів, і, звичайно, поласували запашною кавою по-румунськи.

Свою увагу і шану нам засвідчив посол України в Румунії, його ексцеленція, пан Теофіл Бауер, запросивши делегацію за круглий стіл до Посольства. А ввечері пан Бауер разом із депутатом у румунському парламенті для українців в Румунії паном Іваном Марочко, першим заступником голови СУРу паном Іваном Робчуком та ініціатором нашої поїздки, радником Міністерства культури Румунії пані Ярославою-Орисею Колотило вітали всіх наших артистів на сцені Бухарестського Будинку культури імені Петефі Шандора. В концерті до 200-річчя Т. Шевченка разом із українськими співаками – стипендіатами Фонду – взяли участь і представники Румунії, зокрема лауреат фестивалю «Доля-2014» Лавінія Леонте виконала пісню незабутнього Миколи Мозгового «Мій рідний край», представник румунського православного духовенства, отець Михайло Кобзюк заспівав «Аве Марія» Шуберта, ансамбль «Молода надія» з містечка Сока-Тіміш порадував гопаком, а актриса театру «Чокерлія» Дойна Гіцеску прочитала шевченківський «Заповіт» румунською мовою.

Але все на світі має своє завершення, добігала кінця й наша подорож, та по дорозі додому на велике прохання мешканців м. Гура Гуморулуй ми заїхали до них, аби разом  відзначити 151-у річницю з Дня народження української письменниці Ольги Кобилянської на її малій Батьківщині.  Окрім покладання квітів від Бо президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та виконання Гімну України біля пам’ятника письменниці, переможці фестивалів «Доля» й «Соловейко України» подарували румунським буковинянам ще декілька українських пісень, серед яких була й названа давно вже народною пісня Мар’яна Гаденка «Доле, моя доле», яку стипендіати Фонду виконали хором. Зворушливо і водночас приємно було бачити на обличчях присутніх на заході представників духовенства, освіти, влади, поліції та громадськості міста змішані емоції радості і смутку від співу наших українських соловейків.

 

   Всі учасники українського «десанту» щиро дякують особисто Президенту України 1994-2005 рр. Леоніду Даниловичу Кучмі, директору Фонду Сергію Анатолійовичу Цепеннікову та берегині фестивалів Тетяні Михайлівні Мельник за можливість спілкування через пісню та українське слово з представниками інших держав, що значно збагачує внутрішній світ і дає наснаги творити далі (Переможці фестивалів різних років неодноразово побували завдяки підтримці Фонду в Парижі, Москві, Прибалтиці тощо). Дякуємо всім, хто долучився до цієї незабутньої подорожі, всім її учасникам – ви всі просто неймовірні!!!    

Непомітно пролетіли, прошуміли, відгули фестивальні моменти «Долі-2014», на яку цьогоріч прибули найяскравіщі молоді співаки, як професіонали, так і аматори, з 16 регіонів України, а також Республіки Молдова, Республіки Конго, Камеруну, Румунії та Китайської народної республіки. На членів журі, серед яких були заступник директора Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» Тетяна Мельник, директор програм ДТРК «Всесвітня служба «УТР» Віктор Пелепець, народний артист України Віктор Шпортько, заслужений артист України Павло Мрежук, заслужений діяч мистецтв України, поет-пісняр Володимир Мельников, композитор і співак Джані Девіс (Італія), переможець фестивалю «Доля-1994» Любомир Чермак та голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко, покладалася нелегка місія -  обрати з-поміж молодих талантів найкращих.

Та конкурсні змагання вже позаду. Учасники вже отримали фестивальні нагороди та одержали звання лауреата. Знайомимо Вас з нашими переможцями:

 

ІІІ  ПРЕМІЯ

Віра Блищік

м.Дніпропетровськ.

Людмила Іщенко

м. Дніпропетровськ

Ксенія Башибулар

м.Дніпропетровськ

Олександра Зіма

м. Дніпропетровськ

Катерина Літвинчук

м.Житомир

Сергій Копаниця

м. Біла Церква

Юлія Бондар

М. Обухів

 Антоніна Скорятіна

м.Обухів

Катерина Гладій

м.Бурштин, Івано-Франківська обл

Володимир Канівець

с. Вереміївка Чорнобаївського р-ну, Черкаської обл.

Галина Стародуб

Черкаська обл.., м.Ватутіне

Євгенія Ботяк

Дніпропетровщина

Богдан Губар

м. Дніпропетровськ

Катерина Шимків

 

Росія  Мурманська обл.м.Кіровськ / м. Київ

група «Зірка Сходу» (Фань Ченчжу, Чу Хан, Фу Бояо, Цінь Цінь, Цзі Чжуїлю)

Китай / Україна

 

ІІ   ПРЕМІЯ

 

Олександра Отришко

м. Бердянськ, Запорізької обл.

Віталіна Хобзей

м.Снятин, Івано-Франківська обл.

Ірина Бикова

М. Київ

 Марина Іовенко

 м.Київ

Зоа Абессоло Еугене Ніна Ріксі

м.Нговайанг (Камерун)

Катерина Чеквіладзе

Смт. Вільшанка, Кіровоградської обл.

Лавінія Леонте

село  Негостина ,комуна Белкеуць, повіт Сучава,  Румунія

Христина Лугова

м. Тернопіль

Влад Зайцев

м. Київ

Владислава Чайка

 

Волинська обл.,Ківерцівський р-н,с.Журавичі

 

І   ПРЕМІЯ

 

Олексій Чумак

м. Павлоград 

Євгеній Кравчук

м. Житомир

Диедонне Нгелека Касонго Лонг ва Жувенал   (Дідо)

Конго

Уляна Філь

м. Яворів, Львівська обл.

Олександр Палюшкевич

м. Житомир / м. Київ

Ольга Якимащенко

м. Дніпропетровськ

Галина Шкода,

Кишинев, Молдова

Народна студія сучасного вокалу „Мрія”Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара

м. Дніпропетровськ

 

Володарем Гран-Прі Третього Міжнародного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «ДОЛЯ», а також стипендії Фонду Леоніда Кучми став дует братів Рябоволиків, м. Одеса. Олексій та Віталій.

 

Володарем Кубка Леоніда Кучми, а також стипендії Фонду Леоніда Кучми став

Сімейний дует «ФранкТодирес» (Олександр Атодирес та Олеся Франків-Атодирес) м. Сторожинець, Чернівецької обл.

 

 

Ми щиро дякуємо засновнику фестивалю - БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» й особисто Леоніду Даниловичу, дякуємо співзасновникам, конкурсантам та всім студентам та викладацькому складу Київського національного університету технологій та дизайну на чолі з ректором І. М. Грищенком, де відбувалась телевізійна зйомка гала-концерту, за кожну мить нашого дивного яскравого пісенного життя під назвою Третій Міжнародний пісенний фестиваль творчої молоді та студентів «ДОЛЯ». Віримо, що все в нас ще попереду і ми обов`язково зустрінемось вже за рік. До нових зустрічей!   

Шановні друзі! Завершилося попереднє прослуховування кандидатів на участь у Міжнародному пісенному фестивалі творчої молоді та студентів "Доля", яке тривало 3 дні, адже на адресу фестивалю було надіслано близько 150 заявок з 16 областей України та Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Демократичної Республіки Конго, Республіки Камерун, Китайської Народної Республіки, Румунії та Азербайджану. До участі в заключних турах фестивалю допущені:

Категорія   СОЛО

Жанр          Сучасна естрадна пісня

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Михайлець Вікторія Володимирівна

м.Луцьк

2.                   

Блищік Віра Михайлівна

м.Дніпропетровськ.

3.                   

Іщенко Людмила Андріївна

м. Дніпропетровськ

4.                   

Чумак Олексій Миколайович

м. Павлоград / м. Дніпропетровськ

5.                   

Башибулар Ксенія Едуардівна

м.Дніпропетровськ

6.                   

Зіма Олександра Сергіївна

м. Дніпропетровськ

7.                   

Кравчук Євгеній Олександрович

м. Житомир

8.                   

Літвинчук Катерина Михайлівна

м.Житомир

9.                   

Отришко Олександра

м. Бердянськ, Запорізької обл.

10.               

Віталіна Хобзей (Віталіна Одинська)

м.Снятин, Івано-Франківська обл.

11.               

Бикова Ірина Юріївна

М. Київ

12.               

Влад Зайцев

М. Київ

13.               

 Іовенко Марина Ігорівна

 м.Київ

14.               

Бондар Юлія Василівна

М. Обухів

15.               

Копаниця Сергій Вікторович

м. Біла Церква

16.               

 Скорятіна Антоніна Олександрівна

м.Обухів / м. Київ

17.               

Воєвода Олександр

м.Кіровоград

18.               

Кашпуренко Владислав

м.Кіровоград

19.               

ДИЕДОННЕ НГЕЛЕКА КАСОНГО ЛОНГВА ЖУВЕНАЛ (Дідо)

КОНГО / м. Київ

20.               

Гладій Катерина Вікторівна/Kate Miracle

м.Бурштин, Івано-Франківська обл / м.Львів

21.               

Філь Уляна

м. Яворів, Львівська обл. / м. Львів

22.               

Шкода Галина

Кишинев, Молдова / м. Київ

23.               

Рябоволик Олексій Вікторович

М.Одесса

24.               

Рябоволик Віталій Вікторович

м.Березовка , Одеська обл. / Одеса

25.               

Канівець Володимир Григорович

с. Вереміївка Чорнобаївського р-ну, Черкаської обл. / м. Черкаси

26.               

Стародуб Галина Володимирівна

Черкаська обл.., м.Ватутіне / м. Київ

27.               

Катерина Чеквіладзе

Смт. Вільшанка, Кіровоградської обл.

28.               

Даніїл  Дубравін

М. Мінськ, Білорусія

29.               

Наталія Ахмад

М. Донецьк

 

Жанр          Авторська пісня і співана поезія

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Губар Богдан Олегович

м. Дніпропетровськ

2.                   

Палюшкевич Олександр

м. Житомир / м. Київ

3.                   

Зоа Абессоло Еугене Ніна Ріксі

м.Нговайанг (Камерун) / Дніпропетровськ,

4.                   

Катерина Шимків

Росія  Мурманська обл.м.Кіровськ / м. Київ

5.                   

Христина Лугова

Тернопіль / м. Київ

 

 

 

Жанр          Сучасна обробка народної пісні

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Чайка Владислава Володимирівна

Волинська обл.,Ківерцівський р-н,с.Журавичі,

2.                   

Якимащенко Ольга Валеріївна

м. Дніпропетровськ

 

 

Категорія    ДУЕТ ТРІО ГУРТ

 

Жанр          Сучасна естрадна пісня

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

групи «Зірка Сходу» (учасники Фань Ченчжу, Чу Хан, Фу Бояо, Цінь Цінь, Цзі Чжуїлю, Дураханов Орхан, Шульга В.)

Китай, Азербайджан / Україна

2.                   

Гурт Мрія

Лавінія Леонте, Валентин Леонте, Іліє Сливоака, Сільвю Мереуце

село  Негостина ,комуна Белкеуць, повіт Сучава,  Румунія

3.                   

Сімейний дует «ФранкТодирес» (Олександр Атодирес та Олеся Франків-Атодирес)

м. СТОРОЖИНЕЦЬ, ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛ.

 

Жанр          Сучасна обробка народної пісні

 

Ім’я, прізвище

Місце народження / проживання

1.                   

Народна студія сучасного вокалу „Мрія” Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Дніпропетровськ

2.                   

Тріо бандуристок «Квітана»

Голуб Наталія

Згуровська Евгенія

Розколотько Ольга

смт.Городище Черкаська обл.. м.Тернопіль смт.Чорнухи Полтавська обл.. / м.Київ

 

 

Будемо раді зустрічі з Вами в м. Києві 04, 05 та 06 жовтня!!!