12 травня 2013 року о 10.30 та о 21.00

дивіться на каналi УТР

спеціально до Дня матерi

телевiзiйну версiю фестивалю «Рідна мати моя-2013»

а на хвилях Нацiональної радiокомпанiї України (УР-1) о 12.10 зможете почути про перебiг подiй  фестивалю вiд популярного радiоведучого Iштвана.

«Рідна мати моя-2013»

Четвертий Всеукраїнський відкритий пісенно-поетичний фестиваль пісні «Рідна мати моя» традиційно відбудеться в м. Обухів 21 квітня, співзасновниками якого є Київська обласна державна адміністрація, Обухівська міська рада, ДТРК «Всесвітня служба «УТР» та Народний артист України Мар’ян Гаденко. В конкурсних заходах на запрошення Голови Київської ОДА Присяжнюка А. Й. беруть участь професійні виконавці, поети, композитори (народні артисти України, заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені працівники культури України, заслужені артисти естрадного мистецтва України) з україномовними піснями, в яких возвеличується жінка-матір,  родина та Україна (рідний край). Запрошуємо всіх на справжнє свято української душевної пісні.

7 квітня 2013 року

дивіться на Першому національному

всі частини авторського ювілейного концерту

народного артиста України Мар’яна Гаденка «Моя пісенна сповідь»:

початок трансляції о 18.55; заключна частина – о 22.05

30-31 травня 2013 року чекаємо на "Соловейків"!

Нарешті визначилася дата проведення Всеукраїнського дитячого телевізійного фестивалю-конкурсу "Соловейко України" . Захід пройде 30-31 травня 2013 року в м. Києві. Отже, друзі, жвавіше реєструйтесь, адже заявки приймаються до 15 травня. До зустрічі!!!

«Зорепади» переносяться

Шановні наші юні друзі! У зв'язку з певними обставинами П’ятий Міжнародний дитячий пісенний фестиваль «Чорнобаївські зорепади», який пройде в смт. Чорнобай, Черкаської області, переноситься. Про дату цьогорічного конкурсу ми повідомимо Вас пізніше. Дякуємо за розуміння!!!

Умови участі дивіться в розділі «фестивалі». Довідки за телефоном +38 (050) 9306739 (Ірина).