«Прем’єра пісні» - так тримати!

15 лютого вже ввосьме в м. Буча, що на Київщині, традиційно пройшов 13-й Міжнародний телерадіофестиваль «Прем’єра пісні 2012». У грандіозному пісенному дійстві, головною метою якого є вшанування авторів українських пісень – поетів, композиторів та аранжувальників – взяли участь понад 50 артистів української естради.  Народні артисти України Мар’ян Гаденко, ВІА «Кобза», Надія Крутова-Шестак, Анатолій Демчук, Алла Попова, Анатолій Матвійчук, квартет «Гетьман», заслужені артисти України та лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів радували багатомільйонну армію телеглядачів та радіослухачів новоствореними українськими піснями. Традиційно, долю української пісні від імені всіх прихильників фестивалю вирішували глядачі в залі кіно мистецького центру «Акваріус» шляхом анкетування. Підраховували голоси члени журі конкурсу й, водночас, співзасновники фестивалю: начальник управління культури і туризму КОДА Ігор Іванович Подолянець, Бутанський міський голова Анатолій Петрович Федорук, директор програм ДТРК «Всесвітня служба «УТл³ктор Олексійович Пелепець та нинішня голова глядацького журі – акторка театру і кіно, народна артистка України Тамара Яценко.  Найкращим автором пісні 2012 року став Анатолій Матвійчук, який представив на розсуд глядачів власну пісню «Колискова ненародженому сину» Кращим поетом був визнаний славетний Вадим Крищенко, пісні якого постійно звучать в «Прем’єрі пісні». Кращим композитором був визнаний Мар’ян Гаденко -  автор проекту і улюбленець поціновувачів української пісні. Кращою виконавицею стала співоча українська молодиця, володар Гран-Прі Міжнародних конкурсів Тетяна Кисляк. Ми щиро вітаємо переможців, безмежно вдячні буранцям за щирий прийом і позитивну енергетику, яка вирувала в залі до останнього акорду 4-годинного концерту. Дякуємо компаніям «Led-vision», «МК-СТУДІЯ» за прекрасне технічне оформлення заходу.   Ми шануємо всіх авторів пісень, композиторів, поетів та виконавців, які високо несуть переможне знамено української творчості!  Телевізійну версію фестивалю дивіться на каналі «УТР».

Міжнародний телерадіофестиваль «прем’єра пісні»

Запрошуємо всіх професійних артистів взяти участь у Тринадцятому Міжнародному телерадіофестивалі «Прем’єра пісні» з піснею, яка побачила світ у 2012 році. Відео матеріал по фестивалю «Прем’єра пісні» можна переглянути на сайті www.youtube.com

розпочинає реєстрацію учасників Третього фестивалю-конкурсу!

Шановні друзі! Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та голова журі, народний артист України Мар’ян Гаденко розпочинають реєстрацію учасників Третього Всеукраїнського дитячого телевізійного пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України». Умови участі в конкурсі розміщено на сайті hadenko.com в розділі Фестивалі. Фестиваль відбудеться в м. Миргород (дата уточнюється). Заявки на участь приймаються за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Весь фото і відео матеріал попередніх конкурсів – на сайтах kuchma.org.ua youtube.com hadenko.com

Доведи всім, що ти достойний перемоги! Реєструйся!

«Новорічне рандеву» скликає друзів

Сьогодні в розважальному комплексі «Хата рибака» відбувся справжній зорепад. ДТРК «Всесвітня служба «УТР» разом із народним артистом України Мар’яном Гаденком традиційно знімали святковий концерт «Новорічне рандеву». Тож вмикайте телевізор і святкуйте Новий рік разом із провідними артистами української естради, серед яких народні артисти України Мар’ян Гаденко, Олег Дзюба, Анатолій Демчук, Оксана Пекун, вокальний квартет «Гетьман», Марія Ясиновська та багато інших. Незмінні ведучі програми – Мар’ян Гаденко та Ірина Макеєва підготували для Вас, шановні друзі, багато сюрпризів і приємних несподіванок. «Новорічне рандеву» транслюватиметься в ефірі телеканалу «Всесвітня служба «УТР» 01 січня 2013 року в 00.10 та 14 січня 2013 року в 00.10. Бажаємо приємного перегляду!

Міжнародний телевізійний пісенний фестиваль «ДОЛЯ»

 З 15 по 17 жовтня в м. Києві відбулося довгоочікуване відродження Міжнародного пісенного фестивалю «Доля», який цього річ відзначає свій 20-річний ювілей. Його підтримала Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»і особисто Леонід Данилович. Протягом фестивальних днів конкурсанти, що прибули  з 15 регіонів України, Білорусії та Російської Федерації мали змогу поспілкуватися з корифеями української пісні і слова, відвідати майстер-класи з вокалу, хореографії, художнього слова, гончарства, лозоплетіння,   продемонструвати свою пісенну майстерність і, звичайно, позмагатися за головні призи фестивалю. 17 числа в м. Буча, Київської області фестиваль феєрично завершився церемонією нагородження переможців та заключним гала-концертом, на якому всі учасники конкурсу заспівали оновлений гімн фестивалю. Ось імена переможців конкурсу:

Олеся Франків – м. Сторожинець, Буковина - студентка Чернівецького національного державного університету ім. Юрія Федьковича, яка отримала  нагороду та премію від Леоніда Кучми  на подорож до Франції зі змогою виступити з сольним концертом в культурно-мистецькому центрі України в Парижі.

Володарем Гран-Прі фестивалю став Артем Кондратюк, - смт. Озерне, Житомирської обл.  Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, який отримав кубок володаря Гран-Прі, диплом та грант  Леоніда Кучми.

Володарем Кубку Президента України став Іван Коренівський – м. Бровари, Київської області – соліст Державного академічного ансамблю пісні і танцю МВС України, який отримав диплом та  грант від Леоніда Кучми.

Дипломанти

Любов Стецюк – м. Борщів, Тернопільська область (Борщівський агротехнічний коледж)

Ольга Лящевська – м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара)

Тетяна Федорова – м. Миколаїв (Чорноморський державний університет ім. Петра Могили)

Анісія Зайцева – м. Донецьк (Донецький юридичний інститут міліції внутрішніх справ України)

Тетяна Гудима – м. Київ (Київський міжнародний університет)

Анна Болгова – м. Черкаси (Черкаське музичне училище ім. Гулака-Артемовського)

Людмила Ротко - м. Борщів, Тернопільська область (Борщівський агротехнічний коледж)

Владислав Маруда – м. Харків (Харківський національний університет внутрішніх справ).

Галина Волощук – м. Київ (Університет культури та мистецтв)

Сабіна Ісмаілова – м. Черкаси (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького)

Вікторія Хомич -  м. Харків (Харківський національний університет внутрішніх справ)

ЛАУРЕАТИ ІІІ ПРЕМІЇ

Максим Батир – м. Черкаси (Черкаський національний університет)

Павло Тірбах – м. Переяслав-Хмельницький

Ольга Баклан – м. Буча (Національний педагогічний університет ім. Драгоманова)

Юлія Шугар – м. Хмельницький (Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв ім.. Утьосова)

Олександр Назаренко – м. Луганськ (Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Дідоренка)

Станіслав Зубар – м. Полтава (Полтавське музичне училище)

Дарина Гаврик – м. Золотоноша, Черкаської області

ЛАУРЕАТИ ІІ ПРЕМІЇ

Анастасія Коренєва - м. Луганськ (Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Дідоренка)

Яна Батир – м. Москва, Росія

Ірина Бикова – м. Київ

Олександр Безай – м. Кіровоград (Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського)

Василь Клименко – м. Переяслав-Хмельницький

Студентський вокальний ансамбль «Акорд» ЖДТУ – Житомирська область (Житомирський державний технологічний університет)

ЛАУРЕАТИ І ПРЕМІЇ

Ольга Акулова – м. Донецьк (Донецький національний університет)

Лідія Скорубська – м. Київ (Національний авіаційний університет, Інститут заочного та дистанційного навчання)

Народна студія сучасного вокалу «Мрія» - м. Дніпропетровськ (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара)

Олександр Загорняк, Ян Невинський, Валерій Астапов – м. Одеса (Одеський державний університет внутрішніх справ)

Ми вітаємо переможців і ще раз дякуємо всім, хто причетний до народження нових творчих тандемів серед виконавців і піснетворців та нових імен сучасної естради. Всім, хто допомагає втілювати мрії співочої молоді в життя. Людям, які розуміють, що таланти необхідно знаходити і плекати тут, на своїй землі. Адже тільки тоді наша країна зможе достойно виступати на світовій арені у будь якій сфері діяльності.

Дванадцятий Всеукраїнський фестиваль сучасного романсу

«Осіннє рандеву»

З 18 по 20 вересня вдванадцяте в м. Миргород відбувся Всеукраїнський фестиваль сучасного роману «Осіннє рандеву». Учасники конкурсу, що представляли на фестивалі 10 регіонів України, вкотре довели, що український романс живе і жити буде вічно. Кожен учасник запам’ятався членам журі й, безперечно, глядачам цього ліричного дійства, своєю індивідуальністю, яскравим образом та неймовірною душевністю у виконанні українського романсу. Ми щиро вітаємо переможців конкурсу:

 

Дитяча сторінка

Дипломанти:

- Білик Марина, м. Апостолове, Дніпропетровської області

- Носенко Анна, м. Миргород

- Анастасієва Віолета, м. Знам’янка, Кіровоградської обл.

- Безай Анастасія, м. Знам’янка, Кіровоградської обл.

- Родак Марина , м. Миргород

Лауреат ІІ премії:

- Селезньова Каріна,  м. Хмельницький

Лауреат І премії:

- Гараган Світлана, м. Миргород

- Данілкович Катерина, м. Хмельницький

Володар Гран-Прі Лєлюшкін Владислав, м. Київ

 

Авторська пісня, співана поезія

Дипломант:

- Дует «Ноктюрн»: Дорошенко Ольга та Голубицький Аркадій, м. Київ

- Лещенко Людмила, м.Канів, Черкаської обл.

Лауреат ІІІ премії:

- Плаксін Володимир, смт. Шишаки, Полтавської обл.

- Дует Найда Віра та Юрій, м. Хмельницький

Лауреат ІІ премії:

- Тютюник Павло, м. Макіївка, Донецької обл.

Лауреат І премії:

- Акулова Ольга, м. Донецьк

 

Сучасний український романс

Дипломант:

- Шиян Костянтин, с. Устивиця, Полавської області

- Ткаченко Наталія, м. Макіївка, Донецької обл. (за волю доперемоги)

Лауреат ІІІ премії:

- Іщенко Руслан, м. Київ

- Влох Тетяна, м. Зіньків, Полтавської обл.

Лауреат ІІ премії:

- Рибак Ярослав, м. Заліщики, Тернопільської обл.

- Шугар Юлія, м. Хмельницький

Лауреат І премії:

- Шейніна Ольга, м. Одеса

- Безай Олександр, м. Знам’янка, Кіровоградської обл.

Міс «Осіннє рандеву» - Шугар Юлія, м. Хмельницький

Володар Гран-Прі - Сердюк Анатолій, м. Запоріжжя (заслужений артист України)

Ми щиро дякуємо співзасновникам фестивалю, які 12 років тому вирішили долю романсу в Україні: Миргородська міська рада та ПрАТ «Миргородкурорт», Національна радіокомпанія України, ДТРК "Всесвітня служба "УТР", а також висловлюємо вдячність учасникам конкурсу і  кожному, хто брав участь у фестивальних заходах!