Шановні друзі! З радістю повідомляємо, що спеціально до Дня Прапора України ДТРК «Всесвітня служба «УТР» розпочинає трансляцію Другого Всеукраїнського дитячого телевізійного фестивалю-конкурсу «Соловейко України». Дивіться нас  23 серпня о 12.55! Згодом телеверсію фестивалю можна буде переглянути на сайті Youtube.com

З 2 по 4 липня народний артист України Мар'ян Гаденко на запрошення Гомельської міської влади відвідає наймальовничіші білоруські місця в рамках святкування Дня Незалежності Республіки Білорусь. 3 липня в  м. Гомель відбудеться його авторський концерт.

27 травня в Дарницькому районі м. Києва весело і феєрично пойшов V Міжнародний дитячий ьелерадіофестиваль «Пісенне джерело», присвячений 1530-річниці столиці нашої держави, засновниками якого виступили Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «УТР» та народний артисто України Мар’ян Гаденко.

На чудову мистецьку забаву з’їхалось понад 120 дітей з різних регіонів України.

Ось імена переможців

Лауреати ІІ премії:

Федір Скляренко -  м. Київ -  6 років

Лаврів Марія – с. Раків, Волинського району, Івано-Франківської обл. – 13 р.

Беспоясна Оля – м. Чернівці, 13 років

Паламарчук Влада – м. Біла Церква, 11 р.

Швидка Руслана – м. Київ, 14р.

Ценова Анна – м. Київ – 16 р.

Гурт «Круті дівчата» - м. Буча, Київської обл. 8-9 р.

Тріо «Дівчата» - Полтавська обл., с. Машівка – 15-16р.

Лауреати І премії:

Сакіра Анастасія – м. Харків, 5 р.

Товстенко Анастасія – м. Буча, 8 р.

Фляк Софія – м. Золотоноша – 10р.

Скаковська Олена – м. Харків, 15 р.

Гаврик Дарина – м. Золотоноша, 15 р.

Щербак Мар’яна – м. Біла Церква, 10 р.

Лавор Руслана – м. Вишневе, 16 р.

Ансамбль «Зіронька» - м. Вишневе до 14р.

Дитячий театр пісні «Нотки» - м. Київ

Гран-Прі – Владислав Лєлюшкін, м. Київ, 10р.

Дякуємо всім  учасникам дійства за активну участь і вітаємо з перемогою! Бажаємо весело провести канікули і повернутися до навчання з гарним настроєм!!!

09 березня в м. Обухів відбувся Третій Відкритий Всеукраїнський конкурс пісні «Рідна мати моя», співзасновниками якого є Київська обласна державна адміністрація, управління культури і туризму КОДА, Обухівська міська рада, ДТРК «Всесвітня служба «УТР» та народний артист України Мар’ян Гаденко. Цього року фестиваль був присвячений  100 річчю з дня народження Андрія Самойловича Малишка, 80-й річниці з дня створення Київської області, а також річниці  народження пророка української нації – Тараса Григоровича Шевченка, бо пісня – це голос нації, який звучить через віки у віки. Тому і розпочав пісенне свято легендарний ВІА «Кобза»  піснею народного артиста України Євгена Коваленка на вірші великого Кобзаря «Зацвіла в долині червона калина».

З ранку в Обухівському районному будинку культури і творчості відбулася конкурсна програма, в якій взяли участь представники 13 районів та міст обласного підпорядкування Київської області. Вони представили як власні  пісні, так і твори провідних українських авторів -  про матір, родину, рідний край та Україну. Всі учасники були відзначені дипломами управління культури і туризму та спеціальними нагородами, які від імені Голови КОДА Присяжнюка А. Й. вручили заступник Голови КОДА Подашевська Тетяна Леонтіївна та в. о. начальника управління культури і туризму КОДА Подолянець Ігор Іванович.

Звання «Лауреат фестивалю» отримали:

- Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» фастівського Будинку культури, керівник Леонід Сівак (Фастівський р-н)

- Вікторія Коваль (м. Бориспіль)

- Дует Анастасія Товстенко та Юлія Сиротенко (м. Буча)

- Ангеліна Зінченко – м. Васильків

- Наталія Борисова (смт. Володарка)

Кубком «Переможець фестивалю» були удостоєні:

- дует Світлана Боярина та Юрій Побігай (м. Обухів)

- Валерій Мартишко (м. Бориспіль)

- Ірина Чумакова (м. Сквирка)

Окрім того, від Голови КОДА Присяжнюка А. Й. путівками до Криту та можливістю взяти участь у Четвертому Міжнародному дитячому пісенному фестивалі «Чорнобаївські зорепади» були нагороджені наймолодші учасниці конкурсу: восьмирічні Анастасія Товстенко (м. Буча) та Ангеліна Зінченко (м. Васильків), а також 15-ти річна Вікторія Коваль (м. Бориспіль).

А ввечері на мешканців Обухова чекала видовищна концертна програма за участю зірок Української естради. Понад 30 народних та заслужених артистів України, серед яких Лілія Сандулеса, Мар’ян Гаденко, Надія Крутова-Шестак, Віктор Шпортько, Анатолій Демчук, ВІА «Кобза», Алла Попова, Олег Дзюба, квартет «Гетьман», Валента а Юрій Коржови, Астрая, Ніна Мирвода, Інеш, Павло Мрежу, Світлана Мирвода, Зоя Кучерява дует «Анна-Марія» та лауреати Міжнародних конкурсів подарували близько 50 тематичних пісень, кращою з яких за оплесками глядачів було обрано пісню Вадима Крищенка та Ярослава Борути «До маминих очей» у виконанні неперевершеної Надії Крутової-Шестак. Кращими виконавцями було визнано народних артистів України вокальний квартет «Гетьман» яким приз глядацьких симпатій вручили танцмейстер Віденських балів, народний артист України Григорій Чапкіс та депутат Київської обласної ради Олександр Левченко. Телевізійну версію фестивалю зможуть побачити жителі України, а також 117 країн світу завдяки ДТРК «Всесвітня служба «УТР».

Традиційно в м. Буча, Київської області відбувся заключний тур Дванадцятого Міжнародного телерадіофестивалю «Прем’єра пісні». Понад 50 пісенних творів було представлено на розсуд глядачів в залі, які анкетним голосуванням обрали кращих з кращих:

- кращі автори пісні - народні артисти України Павло Дворський, Мар'ян Гаденко

- кращий композитор - заслужений артист України Геннадій Татарченко

- кращий поет - заслужений діяч мистецтв України Зоя Кучерява

- кращі виконавці - родина заслуженої артистки України Наталії Май