З метою відродження духової спадщини України, примноження скарбниці пісенної творчості композиторів, створення нових яскравих лірико-патріотичних пісень про родину, рідний край та Україну, розкриття творчих здібностей авторів і виконавців, підтримки і стимулювання творчо обдарованих особистостей з 2010 року на батьківщині Андрія Малишка - в м. Обухів, Київської області проходить Відкритий Всеукраїнський пісенно-поетичний фестиваль «Рідна мати моя».

Співзасновниками фестивалю є:  Обухівська міська рада,  Народний артист України Мар’ян Гаденко.

Конкурсні змагання проводяться привселюдно в один тур. Остаточний розподіл місць і премій між учасниками проводиться шляхом голосування глядачів в залі по кожному виконавцю окремо. Підрахунок голосів проводять представники організацій-співзасновників фестивалю.

 

Умови участі в конкурсі.

У конкурсі можуть взяти участь окремі солісти-вокалісти, дуети та гурти без вікових обмежень. Допускаються до участі як професійні, так і самодіяльні артисти, поети, композитори в номінаціях:

·         сучасна українська пісня

·         авторська пісня та співана поезія

 

З питань участі в конкурсі звертайтесь за електронною адресою festival_dolya@ukr.net або за контактною інформацію, що розміщено на офіційному сайті народного артиста України Мар’яна Гаденка.