Міжнародний дитячий пісенний фестиваль «Чорнобаївські зорепади» проходить щорічно в смт. Чорнобай, Черкаської області з 2009 року. Засновники фестивалю: ДТРК «Всесвітня служба «УТР», Чорнобаївська районна державна адміністрація та районна рада, промислово-аграрне об’єднання «Златодар» та народний артист України Мар’ян Гаденко. До проведення фестивалю в різні роки долучалися Державний комітет України з державного матеріального резерву та Державна податкова адміністрація України, які направляли на конкурс дітей працівників своїх установ.

Учасники конкурсу мають змогу не тільки представити на розгляд журі  пісенні твори (один з яких обов’язково українською мовою; хронометраж пісні – до 3хв. 40 сек.), але й удосконалити свою вокальнута сценічну майстерність, збагатити репертуар високохудожніми творами, сформувати художні смаки та обмінятися досвідом з представниками інших регіонів України та закордону. Протягом всіх фестивальних днів учасники отримують слушні професійні поради і майстер-класи від фахівців (членів журі фестивалю: народних артистів України Мар’яна Гаденка, професора Віктора Шпортька, Лілії Сандулеси, Анатолія Демчука, Ніни Мирводи, учасників гурту «Воля»…). Телеверсія церемонії нагородження та заключного Гала-концерту фестивалю транслюється у 107 країнах світу та в режимі он-лайн в інтернеті.

Умови участі в конкурсі.

У конкурсі можуть взяти участь окремі солісти – вокалісти, дуети та гурти віком до 18 років у вікових категоріях до 8 років, з 9 до 13, з 14 до 18 років, в номінаціях:

·         сучасна українська пісня

·         авторська пісня та співана поезія

·         сучасна обробка народної пісні (фольк-поп)

 

Переможець "Чорнобаївських зорепадів" допускається до участі у Всеукраїнському дитячому телевізійному пісенному фестивалі-конкурсі "Соловейко України" без відбіркових турів та вступних внесків.

 

 

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету-заявку і відіслати її на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Додаткову інформацію про фестиваль Ви маєте змогу отримати за телефонами, що розміщені на офіційному сайті народного артиста України Мар’яна Гаденка.