Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Пісенне джерело» проходить щорічно в перлині Підгір’я – місті Сторожинець, що на Буковині з 2008 року, а з 2012 року фестиваль оселився в столиці України - місті Києві.  Засновниками фестивалю є Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «УТР», Дарницька районна в м. Києві державна адміністрація,  народний артист України Мар’ян Гаденко. Інформаційна підтримка - ТРК "Марс-ТВ".

Фестиваль покликаний підтримувати і стимулювати творчо обдарованих дітей та молодь не тільки України, але й закордону, підсилювати вплив професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді, збагачувати духовний світ дітей, популяризувати народну та сучасну українську пісню, удосконалювати оволодіння дітьми, юнаками та дівчатами художнім та сценічним досвідом за допомогою майстер класів від членів журі.

До складу журі конкурсу входять визнані в Україні народні та заслужені артисти (Лілія Сандулеса, Павло Дворський, Віктор Шпортько, Олександр Василенко, Анатолій Демчук, Павло Мрежук, дует «Писанка», Анател Думітраш (Молдова), Андрій Ознобін (Росія), Леонід Затуловський, Степан Галябарда …).

 

Умови участі в конкурсі.

 

У конкурсі можуть взяти участь окремі солісти – вокалісти, дуети та гурти віком до 18 років у вікових категоріях до 8 років, з 9 до 13, з 14 до 18 років, в номінаціях:

·         сучасна українська пісня

·         авторська пісня та співана поезія

·         сучасна обробка народної пісні (фольк-поп)

В репертуарі учасника повинна бути 1 україномовна пісня (фонограмипісень на цифрових носіях - MD, USB, CD). Окрім того, учасник повинен мати в репертуарі 1 пісню будь-якою мовою під музичний супровід (ф -1) або а-капелла, що може бути виконана на прохання членів журі.

Для того, аби зареєструватися в конкурсі, отримати виписку з Положення про фестиваль та розклад заходів, подавайте свій запит на електронну адресу festival_dolya@ukr.net. Додаткову інформацію про фестиваль Ви маєте змогу отримати за телефоном 0509306739.

Завантажити АНКЕТУ-ЗАЯВКУ