Міжнародний телерадіо фестиваль «Прем’єра пісні» заснований в 2001 році народним артистом України Мар’яном Гаденком спільно з ДТРК «Всесвітня служба «УТР», Національною радіокомпанією України, Київською обласною державною адміністрацією та Бучанською міською радою. Автор і ведучий хіт-параду – журналіст, ведучий національної радіокомпанії України Володимир Драпак, який трагічно загинув у 2007 році. З того часу проект набув формату телевізійного і став виходити щоденно в ефірі ДТРК «Всесвітня служба «УТР» на 107 країн світу з ведучою Іриною Макеєвою.

Чисельна армія артистів української естради щорічно бере участь у проекті, серед яких: Дмитро Гнатюк, Василь Зінкевич, Наталія Бучинська, Віктор та Олексій Шпортьки, Анатолій Матвійчук, Павло Дворський, Ніна Шестакова, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Віктор та Олександр Павліки, Фемі Мустафаєв, Іван Попович, Остап Гавриш, Олександр Пономарьов, Алла Попова, вокальний квартет «Гетьман», Астрая, Анатолій Гнатюк, Павло Мрежук, родина Наталії Май, гурти «Кобза», «Воля», «Краяни», «Дзвони» та представники всіх регіонів України.

Фестиваль «Прем’єра пісні» єдиний в Україні фестиваль, на якому вшановують піснетворців (поетів, композиторів, авторів пісень, аранжувальників).

Заключний тур фестивалю проходить щорічно в м. Буча. В ньому беруть участь виконавці з піснями, що отримали найбільшу кількість голосів від телеглядачів хіт-параду протягом року. Нагороди отримують як виконавці пісень-переможиць, так і їх автори. Під час концерту глядачі в залі шляхом анкетного голосування обирають найкращу прем’єру пісні року, що минув.

З питань участі в проекті звертайтесь за контактною інформацію, що розміщено на офіційному сайті народного артиста України Мар’яна Гаденка.