Шановні друзі! Завершився 25-й фестиваль "Доля". Ми вдячні кожному, хто долучився до його проведення. Дякуємо всім конкурсантам - ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!!!!! 

Скоро телебачення й Інтернет замайорить вашими щасливими обличчями. Наразі ж таблиця переможців:

ЛАУРЕАТИ  ІІІ  ПРЕМІЇ

 

Ім’я, прізвище  (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1. 

Софія Дикун 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

2. 

Анастасія Продай  

м. Луцьк

 

3. 

Катерина Федій 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

КОМК (Криворізький  Обласний Музичний Коледж

 

4. 

Віта Семенова 

м. Гуляйполе Запорізька обл. /Київ

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України

5. 

Вікторія Падалко 

м. Київ

 

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київського національного університету ім. Т.Шевченка

6. 

Руслана Лавор

м.Кузнецовськ, Рівненська область \ М. Вишневе

КІМ.ім Глієра

 

7. 

Світлана Рубанович 

Одеса

Одеський обласний центр української культури

 

8. 

Арсен Ісамідінов

м. Гулістан, Узбекістан / Київ

КІМ їм. Р.М Глієра

9. 

Сніжана Перцьова

с. Попівка, Карлівський р-н, Полтавська обл.

Карлівський районний будинок культури

 

10.               

Марина Якубовська

с. Базилівщина, Машівський р-н., Полтавської обл.

Будинок культури с.Селещина

 

11.               

Лілія Кулик

, м. Карлівка, Полтавська обл. / Харків

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

12.               

Кароліна-Олександра Гаврилюк 

м.Чернівці / Київ

КНУТД

 

13.               

Ансамбль «Freedom» :

1.Алодей Інносентія-– Республіка Домініка 2. Хасан Чакван Ізаддін   Курдистан Ірак; 3. Чінь- чінь - КНР; 4. Ван Ю – КНР; 5. Чень Іфань- КНР; 6. Ван Фа – КНР; 7. Феруза Хожабекова – Узбекистан

М. Київ

Київський національний університет технологій та дизайну

 

 

ЛАУРЕАТИ  ІІ  ПРЕМІЇ

 

 

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.                   

Станіслав Зубар

М. Полтава

Національна музична академія ім.П.І.Чайковського

2.                   

Анастасія Власенко

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

3.                   

Христина Дутчак

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Львівська Політехніка, 2 курс, міжнародні відносини

 

4.                   

Євгеній Кравчук 

 

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет, Гірничо-екологічний факультет , маркшейдерія

5.                   

Софія Красовська

м.Київ

 

КВНЗ КОР "Коледж культури і мистецтв"

6.                   

Владислав Кашпуренко  

м.Кіровоград(Кропивницький)

Кіровоградський ДПУ ім.В.Винниченка

7.                   

Олійник Юлія 

м.Новоукраїнка Кіровоградської обл. \ Київ

Солістка Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

8.                   

Оксана Сондей

м. Калуш / Львів

НУ «Львівська політехніка»

9.                   

Олег Малик

с.Ставки, Заліщицького району, Терноп.обл / Бориспіль

НМАУ ім.П.І.Чайковського

 

10.               

Юлія Кащій  

м.Калуш Івано-Франківська обл. / Київ

Київський інститут музики ім.Глієра

 

11.               

Сергій Виговський 

М. Житомир / м. Гостомель

Національний Університет Біоресурсів і П

риродоко -ристування Україна.

12.               

Вокальна група «Акорд»

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет

13.               

Дует «Vita-Nova»

м.Луганськ / Київ

Керівники дитячого шоу-гурту «Паприка» та співачки. Виступаємо в концертах та навчаємо співати дітей.

 

  

ЛАУРЕАТИ  І  ПРЕМІЇ

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.

Народна студія сучасного вокалу „Мрія” Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

2.

Кирил Старостенко

м. Мінськ

Республіка  Білорусь

Білоруська Державна Академія Музики

 

3.

Катерина Гладій /KateMiracle 

м.Бурштин, Івано-Франківська обл / м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

4.

Ганна Сінгаєвська 

м. Київ

 

 

5.

Катерина Вовчук

м. Київ

 

Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ»

6.

Гурт «Сузір*я»

Катерина Гладій

Оксана Сондей 

Наталя Варцаба

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар призу глядацьких симпатій від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

 

Народна студія сучасного вокалу „Мрія”

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

 

Володар гранту на поїздку за кордон  від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

Гурт «Сузір*я»

 

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар Гран-Прі

 

Андрiй Подкалюк  

м. Костянтинівка

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

 

Володар Кубка Президента України 1994-2005 рр.  Леоніда Кучми

 

 

1.                   

Колектив «Тріода»

Андрій Гамбаль 

Андрій Липко 

Володимир Рибак

Тернопіль

 

 

 

Пишаємось кожним із вас!!!

http://kuchma.org.ua/fund/media/898/?SECTION_ID=898&SHOWALL_4=1