Список учасників Восьмого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України»

 

Іван Георгієв Іванов – м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Кристияна Пламенова Петкова - м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Маріам Пачулія - м. Поті, Грузія

Ольга Мельничук-де-Йонг – Нідерланди

Каріна Маловшек – м. Жалець, Словенія

 

Іванченко Сергій - м. Бершадь , Вінницької обл.

Гловацька Софія - м.Ківерці, Волинської обл.

Бурцева Аліна – м. Нікополь, Дніпропетровської обл.

Старикова Христина - м. Мирноград,  Донецької обл.

Сергієнко Марина -  м. Житомир 

Прокопенко Софія - м. Запоріжжя

Дует «Гламурчик» - м. Івано-Франківськ

Довірак Денис - м. Івано-Франківськ

Садова Наталя - м. Івано-Франківськ

Родін Денис - м. Івано-Франківськ

Гурт «Фреш» - м. Івано-Франківськ

Лизогуб Валерія – м.Київ

Бойкова Ніна - м.Київ

Деркач Вероніка - м.Київ

Зозуля Катерина - м.Київ

Єрьоміна Єлизавета – м. Київ

Гурт «INDIGO» - м. Ірпінь, м. Буча, Київської обл.

Блажітє Аурєлія - смт. Глеваха,Васильківського р-ну,  Київської обл.

Тю Аугустіна – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Коджебаш Дар’я – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Товстенко Анастасія - м. Буча, Київської обл.

Дует Пасько Ольга та Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пасько Ольга - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пшебильська Влада - м. Долинська, Кіровоградської обл.

Хитрук  Єлизавета   - м. Благовіщенське, Кіровоградської обл.

Вокальний квартет «Star beams» - м. Одеса

Брашован Анна - м.Глобине,  Полтавська обл.

Білик Анастасія - с. Духове, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

Живолуп Даша - с. Довгалівка, Великобагачанського р-ну, Полтавської обл.

Жиденко Анастасія – м. Полтава

Микитченко Наталія - м. Полтава

Ольговський Гліб - смт Котельва, Полтавської  обл.

Чирва Анна - с. Мартинівка,  Гадяцького р-ну,  Полтавської обл.

Опанасенко Валерія – м. Глухів. Сумської обл.

Дубовик Владислава – с. Чистоводівка, Ізюмського р-ну, Харківської обл.

Бортник Владислава – м. Чугуїв, Харківської обл.

Ковальова Катерина - м. Херсон

Макфарлєйн Анжеліна - м. Херсон

Рогальський Ярослав - м. Херсон

Корня Вероніка – м. Каховка, Херсонської обл.

Цапко Дар'я - м Нова Каховка, Херсонської обл.

Алексова Марія - м. Хмельницький

Данілкович Катерина – м. Хмельницький

Березовський Вадим - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Вознюк Єлизавета - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Данілова Каріна - с. Довжок, Хмельницької обл.

Крещенецька Іванна - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Маєвський Вадим - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Сабат Софія - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Танцюра Дарина – м. Деражня, Хмельницької обл.

Гасимова Ельвіра - м. Хмельницький

Солод Каріна – м. Черкаси

Половинка Ангеліна - м. Черкаси

Клименко Ілля – м. Чернігів

Ковтун Катерина - м. Чернігів

 

 

        В конкурсній програмі звучатимуть не тільки україномовні пісні, а також пісні рідною мовою окремих учасників: англійською, болгарською, в’єтнамською, гагаузькою, грузинською, литовською, румунською, словенською.