ІІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Гурт «INDIGO»

М. Буча, м. Ірпінь / Спілка поляків Київської обл.та м. Києва

2.                 

Єрьоміна Єлизавета

м. Київ

3.                 

Блажітє Аурєлія

Васильківський район, смт. Глеваха / Товариство Литовців

4.                 

Коджебаш Дар’я

Києво-Святошинський район, с. Гатне \ гагаузи

5.                 

Корня Вероніка

М.Каховка Херсонська область

6.                 

Гасимова Ельвіра

М. Хмельницький

7.                 

Танцюра Дарина

 м. Деражня, Хмельницької обл.

8.                 

Сергієнко Марина

 м. Житомир 

9.                 

Родін Денис

 М.Івано Франківськ С.Вовчинець

10.           

Деркач Вероніка

м.Київ

11.           

Тю Аугустіна

Києво-Святошинський район, с. Гатне, / Товариство В’єтнаму

12.           

Товстенко Анастасія

м. Буча Київської обл.

13.           

Живолуп Даша

с. Довгалівка, Великобагачанський район, Полтавська обл.

14.           

Жиденко Анастасія

М. Полтава

15.           

Опанасенко Валерія

М. Глухів, Сумської обл.

16.           

Дубовик Владислава

С.Чистоводівка Ізюмського р-ну Харківської

17.           

Цапко Дар'я

м Нова Каховка, Херсонська обл..

18.           

Березовський Вадим

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський,

19.           

Вознюк Єлизавета

м.Старокостянтинів, Хмельницька область

20.           

Данілова Каріна

Хмельницька обл., с. Довжок,

21.           

Солод Каріна

Черкаси

22.           

Клименко Ілля

м.Чернігів

23.           

Прокопенко Софія

м. Запоріжжя,

24.           

Садова Наталя

М. Івано-Франківськ

25.           

Хитрук  Єлизавета 

Кіровоградська обл.  м. Благовіщенське

26.           

Маєвський Вадим

м.Старокостянтинів, Хмельницька область,

27.           

Бурцева Аліна

м. Нікополь, Дніпропетровська область

28.           

Пасько Ольга

Смт.Власівка Кіровоградської області

29.           

Білик Анастасія

Полтавська область, Лубенський район, село Духове

30.           

Бортник Владислава

м.Чугуїв , Харківська область

31.           

Ковальова Катерина

м. Херсон

32.           

Крещенецька Іванна

Хмельницька область, м.Старокостянтинів

33.           

Довірак Денис

Івано - Фраківськ

34.           

Пшебильська Влада

м. Долинська, Кіровоградська обл.,

 

ІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Дует «Гламурчик»

Василь Сіреджук

Софія Федорів

М. Івано-Франківськ

2.                 

Гурт «Фреш»

М. Івано-Франківськ

3.                 

Лизогуб Валерія

м.Київ

4.                 

Макфарлєйн Анжеліна

М.Херсон

5.                 

Алексова Марія

 м. Хмельницький

6.                 

Микитченко Наталія

м.Полтава

7.                 

Ольговський Гліб

смт Котельва, Полтавська область

8.                 

Пачулія Маріам                     

Грузія, м. Поті

9.                 

Кристияна Петкова

 Р България Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

10.           

Данілкович Катерина

Хмельницький

11.           

Половинка Ангеліна

м.Черкаси

 

 

 

І ПРЕМІЯ

 

1.                 

Зубкін Андрій

Пасько Ольга

Смт. Власівка, Кіровоградської обл

2.                 

Чирва Анна

Полтавська обл. Гадяцький р-н. с. Мартинівка

3.                 

Гловацька Софія

м.Ківерці, Волинська обл.

4.                 

Сабат Софія

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

5.                 

Старикова Христина

м.Мирноград,  Донецька область

6.                 

Рогальський Ярослав

м. Херсон

7.                 

Іван Георгієв Іванов

Р България, Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

8.                 

Бойкова Ніна

м.Київ

 

 

 

1.             

Зозуля Катерина

М. Київ

Приз глядацьких симпатій

2.             

Мельничук-де-Йонг Ольга

 

Нідерланди-Україна

Володар Гран-Прі

3.             

Зубкін Андрій

 

смт.Власівка Кіровоградської обл.

Володар Кубка Леоніда Кучми