На адресу оргкомітету Міжнародного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «Доля», засновником якого є БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», надійшло 207 заявок від представників  20 регіонів України, а також Криму, Румунії, Судану.

За рішенням журі, що традиційно очолив співзасновник фестивалю, народний артист України Мар’ян Гаденко, до заключного туру конкурсу допущені:

1.                Козлова Катерина, м.Авдіївка , Донецька область

2.                Пінчук Вероніка,  м.Вінниця

3.                Скібіцька Анастасія,  м.Луцьк

4.                Федорчук Роман, м.Луцьк

5.                Грицюк Вікторія, м.Рожище, Волинської обл.

6.                дует  «ALIKA», м. Дніпро

7.                Булєєва Вікторія, м. Дніпро

8.                Іщенко Людмила, м. Дніпро

9.                Кравчук Євгеній, м. Житомир

10.           Федикович Василь, с.Лисичово, Іршавського р-ну,Закарпатської обл.

11.           Кащій Юлія, м. Калуш, Івано-Франківської обл.

12.           Вовчук Катерина, м. Київ

13.           Демиденко Владислав, м. Київ

14.           Дует Vita Nova, м. Київ

15.           Альона Карат, м.Київ

16.           Микола Богма та Анна Гранюкова, Київська обл.

17.           Щербина Наталія,  с. Гатне, Київської обл.

18.           Філіппова Катерина, м. Київ

19.           Чепченко Наталія, м. Київ

20.           Цімох Юлія, м. Київ

21.           Черкасець Маріанна, м. Шишаки, Полтавської обл.

22.           Котенко Леся,  смт. Павлиш, Кіровоградської обл.

23.           Качула Юлія, м. Сімферопіль, Крим

24.           Гнип Михайло,  м. Кіровськ, Луганської обл.

25.           Гурульова Яна, м. Львів

26.           Шишкіна Наталія, м. Одеса

27.           Нейковчена Анна, м. Одеса

28.           Рубанович Світлана, М. Одеса

29.           Амаріца Євген,  м. Червонозаводське, Лохвицького р-ну, Полтавської обл.

30.           Лавор Руслана,  м. Кузнецовськ, Рівненської обл.

31.           Адам Омран Ахмед Шарафельдін, м. Ньяла, Судан

32.           Заборовська Надія, м. Харків

33.           Атамась Каріна, м. Черкаси

34.           Соболєв Віталій, с.Шубранець‚   Заставнівського р-ну‚  Чернівецької  обл.

35.           Постевка Георгій та Журавець Ірина, м. Чернівці

36.           Ауріка Петровчан, Румунія

37.           Ансамбль «Зірка», Румунія

 

Склад журі VІ (XXVІ) Міжнародного пісенного фестивалю

творчої молоді та студентів «Доля»

Почесний голова журіЛеонід Кучма, Президент України 1994-2005 рр.

Голова журіМар’ян Гаденко, народний артист України, композитор 

Члени журі:

-                     Ольга Камінська – народна артистка України, голова товариства української культури «Дніпро – Рієка», солістка оперного театру м. Рієка, засновник фестивалю «Українські солоспіви» (Хорватія)

-                     Олександр Гурець – народний артист України, професор, соліст Національної опери України

-                     Ольга Макаренко – народна артистка України

-                     Олександр Тищенко - заслужений артист України

-                     Анатолій Матвійчук – народний артист України

-                     Євген Коваленко – народний артист України, художній керівник, соліст ВІА «Кобза»

 

-                     Вей Лі Мін – генеральний директор Українсько-китайського центру, кандидат педагогічних наук, доцент університету НПУ ім. М. П. Драгоманова  (Китайська народна республіка)

ІІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Гурт «INDIGO»

М. Буча, м. Ірпінь / Спілка поляків Київської обл.та м. Києва

2.                 

Єрьоміна Єлизавета

м. Київ

3.                 

Блажітє Аурєлія

Васильківський район, смт. Глеваха / Товариство Литовців

4.                 

Коджебаш Дар’я

Києво-Святошинський район, с. Гатне \ гагаузи

5.                 

Корня Вероніка

М.Каховка Херсонська область

6.                 

Гасимова Ельвіра

М. Хмельницький

7.                 

Танцюра Дарина

 м. Деражня, Хмельницької обл.

8.                 

Сергієнко Марина

 м. Житомир 

9.                 

Родін Денис

 М.Івано Франківськ С.Вовчинець

10.           

Деркач Вероніка

м.Київ

11.           

Тю Аугустіна

Києво-Святошинський район, с. Гатне, / Товариство В’єтнаму

12.           

Товстенко Анастасія

м. Буча Київської обл.

13.           

Живолуп Даша

с. Довгалівка, Великобагачанський район, Полтавська обл.

14.           

Жиденко Анастасія

М. Полтава

15.           

Опанасенко Валерія

М. Глухів, Сумської обл.

16.           

Дубовик Владислава

С.Чистоводівка Ізюмського р-ну Харківської

17.           

Цапко Дар'я

м Нова Каховка, Херсонська обл..

18.           

Березовський Вадим

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський,

19.           

Вознюк Єлизавета

м.Старокостянтинів, Хмельницька область

20.           

Данілова Каріна

Хмельницька обл., с. Довжок,

21.           

Солод Каріна

Черкаси

22.           

Клименко Ілля

м.Чернігів

23.           

Прокопенко Софія

м. Запоріжжя,

24.           

Садова Наталя

М. Івано-Франківськ

25.           

Хитрук  Єлизавета 

Кіровоградська обл.  м. Благовіщенське

26.           

Маєвський Вадим

м.Старокостянтинів, Хмельницька область,

27.           

Бурцева Аліна

м. Нікополь, Дніпропетровська область

28.           

Пасько Ольга

Смт.Власівка Кіровоградської області

29.           

Білик Анастасія

Полтавська область, Лубенський район, село Духове

30.           

Бортник Владислава

м.Чугуїв , Харківська область

31.           

Ковальова Катерина

м. Херсон

32.           

Крещенецька Іванна

Хмельницька область, м.Старокостянтинів

33.           

Довірак Денис

Івано - Фраківськ

34.           

Пшебильська Влада

м. Долинська, Кіровоградська обл.,

 

ІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Дует «Гламурчик»

Василь Сіреджук

Софія Федорів

М. Івано-Франківськ

2.                 

Гурт «Фреш»

М. Івано-Франківськ

3.                 

Лизогуб Валерія

м.Київ

4.                 

Макфарлєйн Анжеліна

М.Херсон

5.                 

Алексова Марія

 м. Хмельницький

6.                 

Микитченко Наталія

м.Полтава

7.                 

Ольговський Гліб

смт Котельва, Полтавська область

8.                 

Пачулія Маріам                     

Грузія, м. Поті

9.                 

Кристияна Петкова

 Р България Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

10.           

Данілкович Катерина

Хмельницький

11.           

Половинка Ангеліна

м.Черкаси

 

 

 

І ПРЕМІЯ

 

1.                 

Зубкін Андрій

Пасько Ольга

Смт. Власівка, Кіровоградської обл

2.                 

Чирва Анна

Полтавська обл. Гадяцький р-н. с. Мартинівка

3.                 

Гловацька Софія

м.Ківерці, Волинська обл.

4.                 

Сабат Софія

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

5.                 

Старикова Христина

м.Мирноград,  Донецька область

6.                 

Рогальський Ярослав

м. Херсон

7.                 

Іван Георгієв Іванов

Р България, Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

8.                 

Бойкова Ніна

м.Київ

 

 

 

1.             

Зозуля Катерина

М. Київ

Приз глядацьких симпатій

2.             

Мельничук-де-Йонг Ольга

 

Нідерланди-Україна

Володар Гран-Прі

3.             

Зубкін Андрій

 

смт.Власівка Кіровоградської обл.

Володар Кубка Леоніда Кучми

 

 

 

 

 

Розклад заходів

Сьомого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України»

 

 

 

22 березня

8.00 – 11.30

Фойє ПК «Миргород»

Реєстрація та поселення учасників конкурсу,  супроводжуючих, членів журі конкурсу та почесних гостей фестивалю

11.00 – 12.00

Зала ПК Миргород

Саунд-чек

12.00-13.00

Свято-Успенський собор

м.Миргорода

Служба Божа за Україну, за здоров¢я її героїв-захисників, засновників, учасників та гостей фестивалю та за упокій героїв сьогодення, що полягли за Україну та померлих діячів мистецтва України.   

13.00 – 14.00

 

Обід

14.30

Зала ПК Миргород

Офіційне відкриття фестивалю.

15.00 – 18.30

Зала ПК Миргород

І тур конкурсу (укр. нар. пісня а-капелла+  перша заявлена пісня)

18.00 – 19.00

 

Вечеря

19.30

Зала ПК Миргород

 «Наша пісня – наша доля» - урочисте відкриття фестивалю та концерт почесних гостей, членів журі фестивалю.

22.00

 

Сон

23 березня

8.00 – 9.00

 

сніданок

9.00 – 10.00

Зала ПК Миргород

Саунд-чек

10.00 – 13.00

Зала ПК Миргород

ІІ тур конкурсної програми Проведення майстер-класів. Екскурсія.

13.00 - 14.00

 

Обід

14.00 – 18.00

Миргород

ІІ тур конкурсної програми Проведення майстер-класів. Екскурсія (продовження).

18.00 -19.00

 

Вечеря

19.00 – 21.00

Зала ПК Миргород

Репетиція Гала-концерту. Творчі майстерні

22.00

 

Сон

24 березня

8.00 – 9.00

 

сніданок

10.00 -13.00

Зала

ПК Миргород

Телевізійна зйомка учасників фестивалю-конкурсу

13.00 – 14.00

 

Обід

14.00 – 15.00

Конференц-зал ПК «Миргород»

Підведення підсумків. Проведення круглого столу з представниками засобів масової інформації, керівниками та супроводжуючими учасників конкурсу.

Нагородження переможців та гостей фестивалю з участю Президента України 1994-2005 рр. Леоніда Кучми

15.00 – 17.00

Зала

ПК Миргород

Гала-концерт (телеверсія)

17.30

 

Продовження телевізійної зйомки. Роз’їзд

 

 

Список учасників Восьмого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України»

 

Іван Георгієв Іванов – м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Кристияна Пламенова Петкова - м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Маріам Пачулія - м. Поті, Грузія

Ольга Мельничук-де-Йонг – Нідерланди

Каріна Маловшек – м. Жалець, Словенія

 

Іванченко Сергій - м. Бершадь , Вінницької обл.

Гловацька Софія - м.Ківерці, Волинської обл.

Бурцева Аліна – м. Нікополь, Дніпропетровської обл.

Старикова Христина - м. Мирноград,  Донецької обл.

Сергієнко Марина -  м. Житомир 

Прокопенко Софія - м. Запоріжжя

Дует «Гламурчик» - м. Івано-Франківськ

Довірак Денис - м. Івано-Франківськ

Садова Наталя - м. Івано-Франківськ

Родін Денис - м. Івано-Франківськ

Гурт «Фреш» - м. Івано-Франківськ

Лизогуб Валерія – м.Київ

Бойкова Ніна - м.Київ

Деркач Вероніка - м.Київ

Зозуля Катерина - м.Київ

Єрьоміна Єлизавета – м. Київ

Гурт «INDIGO» - м. Ірпінь, м. Буча, Київської обл.

Блажітє Аурєлія - смт. Глеваха,Васильківського р-ну,  Київської обл.

Тю Аугустіна – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Коджебаш Дар’я – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Товстенко Анастасія - м. Буча, Київської обл.

Дует Пасько Ольга та Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пасько Ольга - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пшебильська Влада - м. Долинська, Кіровоградської обл.

Хитрук  Єлизавета   - м. Благовіщенське, Кіровоградської обл.

Вокальний квартет «Star beams» - м. Одеса

Брашован Анна - м.Глобине,  Полтавська обл.

Білик Анастасія - с. Духове, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

Живолуп Даша - с. Довгалівка, Великобагачанського р-ну, Полтавської обл.

Жиденко Анастасія – м. Полтава

Микитченко Наталія - м. Полтава

Ольговський Гліб - смт Котельва, Полтавської  обл.

Чирва Анна - с. Мартинівка,  Гадяцького р-ну,  Полтавської обл.

Опанасенко Валерія – м. Глухів. Сумської обл.

Дубовик Владислава – с. Чистоводівка, Ізюмського р-ну, Харківської обл.

Бортник Владислава – м. Чугуїв, Харківської обл.

Ковальова Катерина - м. Херсон

Макфарлєйн Анжеліна - м. Херсон

Рогальський Ярослав - м. Херсон

Корня Вероніка – м. Каховка, Херсонської обл.

Цапко Дар'я - м Нова Каховка, Херсонської обл.

Алексова Марія - м. Хмельницький

Данілкович Катерина – м. Хмельницький

Березовський Вадим - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Вознюк Єлизавета - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Данілова Каріна - с. Довжок, Хмельницької обл.

Крещенецька Іванна - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Маєвський Вадим - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Сабат Софія - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Танцюра Дарина – м. Деражня, Хмельницької обл.

Гасимова Ельвіра - м. Хмельницький

Солод Каріна – м. Черкаси

Половинка Ангеліна - м. Черкаси

Клименко Ілля – м. Чернігів

Ковтун Катерина - м. Чернігів

 

 

        В конкурсній програмі звучатимуть не тільки україномовні пісні, а також пісні рідною мовою окремих учасників: англійською, болгарською, в’єтнамською, гагаузькою, грузинською, литовською, румунською, словенською.   

Шановні друзі! Завершився 25-й фестиваль "Доля". Ми вдячні кожному, хто долучився до його проведення. Дякуємо всім конкурсантам - ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!!!!! 

Скоро телебачення й Інтернет замайорить вашими щасливими обличчями. Наразі ж таблиця переможців:

ЛАУРЕАТИ  ІІІ  ПРЕМІЇ

 

Ім’я, прізвище  (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1. 

Софія Дикун 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

2. 

Анастасія Продай  

м. Луцьк

 

3. 

Катерина Федій 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

КОМК (Криворізький  Обласний Музичний Коледж

 

4. 

Віта Семенова 

м. Гуляйполе Запорізька обл. /Київ

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України

5. 

Вікторія Падалко 

м. Київ

 

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київського національного університету ім. Т.Шевченка

6. 

Руслана Лавор

м.Кузнецовськ, Рівненська область \ М. Вишневе

КІМ.ім Глієра

 

7. 

Світлана Рубанович 

Одеса

Одеський обласний центр української культури

 

8. 

Арсен Ісамідінов

м. Гулістан, Узбекістан / Київ

КІМ їм. Р.М Глієра

9. 

Сніжана Перцьова

с. Попівка, Карлівський р-н, Полтавська обл.

Карлівський районний будинок культури

 

10.               

Марина Якубовська

с. Базилівщина, Машівський р-н., Полтавської обл.

Будинок культури с.Селещина

 

11.               

Лілія Кулик

, м. Карлівка, Полтавська обл. / Харків

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

12.               

Кароліна-Олександра Гаврилюк 

м.Чернівці / Київ

КНУТД

 

13.               

Ансамбль «Freedom» :

1.Алодей Інносентія-– Республіка Домініка 2. Хасан Чакван Ізаддін   Курдистан Ірак; 3. Чінь- чінь - КНР; 4. Ван Ю – КНР; 5. Чень Іфань- КНР; 6. Ван Фа – КНР; 7. Феруза Хожабекова – Узбекистан

М. Київ

Київський національний університет технологій та дизайну

 

 

ЛАУРЕАТИ  ІІ  ПРЕМІЇ

 

 

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.                   

Станіслав Зубар

М. Полтава

Національна музична академія ім.П.І.Чайковського

2.                   

Анастасія Власенко

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

3.                   

Христина Дутчак

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Львівська Політехніка, 2 курс, міжнародні відносини

 

4.                   

Євгеній Кравчук 

 

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет, Гірничо-екологічний факультет , маркшейдерія

5.                   

Софія Красовська

м.Київ

 

КВНЗ КОР "Коледж культури і мистецтв"

6.                   

Владислав Кашпуренко  

м.Кіровоград(Кропивницький)

Кіровоградський ДПУ ім.В.Винниченка

7.                   

Олійник Юлія 

м.Новоукраїнка Кіровоградської обл. \ Київ

Солістка Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

8.                   

Оксана Сондей

м. Калуш / Львів

НУ «Львівська політехніка»

9.                   

Олег Малик

с.Ставки, Заліщицького району, Терноп.обл / Бориспіль

НМАУ ім.П.І.Чайковського

 

10.               

Юлія Кащій  

м.Калуш Івано-Франківська обл. / Київ

Київський інститут музики ім.Глієра

 

11.               

Сергій Виговський 

М. Житомир / м. Гостомель

Національний Університет Біоресурсів і П

риродоко -ристування Україна.

12.               

Вокальна група «Акорд»

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет

13.               

Дует «Vita-Nova»

м.Луганськ / Київ

Керівники дитячого шоу-гурту «Паприка» та співачки. Виступаємо в концертах та навчаємо співати дітей.

 

  

ЛАУРЕАТИ  І  ПРЕМІЇ

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.

Народна студія сучасного вокалу „Мрія” Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

2.

Кирил Старостенко

м. Мінськ

Республіка  Білорусь

Білоруська Державна Академія Музики

 

3.

Катерина Гладій /KateMiracle 

м.Бурштин, Івано-Франківська обл / м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

4.

Ганна Сінгаєвська 

м. Київ

 

 

5.

Катерина Вовчук

м. Київ

 

Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ»

6.

Гурт «Сузір*я»

Катерина Гладій

Оксана Сондей 

Наталя Варцаба

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар призу глядацьких симпатій від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

 

Народна студія сучасного вокалу „Мрія”

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

 

Володар гранту на поїздку за кордон  від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

Гурт «Сузір*я»

 

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар Гран-Прі

 

Андрiй Подкалюк  

м. Костянтинівка

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

 

Володар Кубка Президента України 1994-2005 рр.  Леоніда Кучми

 

 

1.                   

Колектив «Тріода»

Андрій Гамбаль 

Андрій Липко 

Володимир Рибак

Тернопіль

 

 

 

Пишаємось кожним із вас!!!

http://kuchma.org.ua/fund/media/898/?SECTION_ID=898&SHOWALL_4=1