Члени журі VIII Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу "Соловейко України":

Почесний голова журі – Президент України 1994-2005 рр. Леонід Кучма

Голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко

Члени журі:

Іво Бобул – професор, народний артист України

Мирослав Вантух - професор, народний артист України, Герой України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського.

Іван Ганзера – переможець шоу «Голос країни»

Олександр Гурець – професор, народний артист України, соліст Національної опери України

Анатолій Паламаренко – професор, народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Герой України

Петро Панчук - актор театру та кіно, режисер,народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент НАМУ.

Дитяче журі:

Діана Тайманова (Мирошниченко) (м. Київ) - володар Гран-Прі Першого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» (2011 р.)

Алла Величко (м. Гайсин, Вінницької обл.) – володар Кубка Президента України 1994-2005 рр. Л. Кучми Другого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» (2012 р.)

Анна-Марія Миронова (м. Київ) - володар Кубка Президента України 1994-2005 рр. Л. Кучми П’ятого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» (2015 р.)

Ольга Мельничук-де-Йонг (Нідерланди - Україна) - володар Кубка Президента України 1994-2005 рр. Л. Кучми Сьомого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» (2017 р.)

Андрій Зубкін (с. Власівка, Кіровоградської обл.) - володар Гран-Прі Сьомого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України» (2017 р.)

http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/19326/index.php?print=yes 

Журі Восьмого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», завершило попередній перегляд отриманих заявок (прослуховування фонограм). З результатами можна ознайомитися у нижче наведеній таблиці:

1.                   

Зразковий фольклорний ансамбль «ВЕРЕТЕНЦЕ» Андрушівської ДШМ

смт. Андрушівка, Житомирської обл.

2.                   

Зразковий дитячий фольклорний ансамбль
«Ордана»

м. Новоград-Волинський, Житомирської обл.

3.                   

Народний художній колектив колектив «Фольклорний ансамбль «Яворина» (середня група)

м.Київ

4.                   

Зразковий художній колектив Театр пісні «Ладоньки» Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва.

м. Київ

5.                   

Зразковий аматорський колектив

дитячий вокальний ансамбль «Усмішка»

м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

6.                   

Коджебаш Дар’я

с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну

7.                   

Блажітє Аурєлія

 смт. Глеваха, Васильківського р-ну

8.                   

Тю Аугустіна

с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну

9.                   

Мітєва Біляна

м. Ізмаїл, Одеської обл.

10.               

Аль-Хадіді Софія Хуссейн

м.Вінниця

11.               

Квіточка Катерина

м. Київ

12.               

Мартинюк Анастасія

м. Київ

13.               

Мокшанська Марта

м. Київ

14.               

Вєтрова Софія

м. Буча, Кивської обл.

15.               

Шишкіна Антоніна

м. Одеса

16.               

Бабій Поліна

м. Одеса

17.               

Чирва Анна

с. Мартинівка,  Гадяцького р-ну, Полтавської обл.

18.               

Синжеряк Георгій

м. Харків

19.               

Ярова Софія

м. Херсон

20.               

Федоренко Еліна

м. Хмельницький

21.               

Старикова Христина

м. Мирноград, Донецької обл.

22.               

Корнута Каріна

м. Ужгород, Закарпатської обл.

23.               

Шегеда Ірина

м. Івано-Франківськ

24.               

Балабанов Олександр

м. Київ

25.               

Киричок Діана

м.  Бориспіль, Київської обл. 

26.               

Наседкіна Анна

м. Новоукраїнка, Кіровоградської обл.

27.               

Крєчік Орина

м. Луганськ

28.               

Галас Артур

м. Рава-Руська,   Жовківського р-ну, Львівської обл.

29.               

Горбяк Діана

м. Жовква,  Львівської обл.

30.               

Медвинська  Анастасiя 

м. Одеса

31.               

Дяченко Вікторія

м. Одеса

32.               

Живолуп Даша

с. Довгалівка, Великобагачанського р-ну, Полтавської обл.

33.               

Боднарчук Владислав

с. Більче-Золоте, Борщівського р-ну, Тернопільської обл. 

34.               

Коновченко Катерина

м. Харків

35.               

Коломойцева Вероніка

м. Херсон

36.               

Рогальський Ярослав

м. Херсон

37.               

Терещенко Діана

м. Нікополь, Дніпропетровської  обл.,

38.               

Лизогуб Валерія

м. Київ

39.               

Бойкова Ніна

м. Київ

40.               

Куценко Софія

м. Київ

41.               

Стецюк  Олександра

м. Київ

42.               

Гаращенко Ольга

м. Переяслав-Хмельницький, Київської обл. 

43.               

Жукова Софія

смт. Бородянка, Київської обл. 

44.               

Цивінська Софія

м. Київ

45.               

Крохмальна Наталія

м. Полтава

46.               

Брашован Анна

м.Глобине, Полтавської обл.

47.               

Савчук Максим

м. Хмельницький

48.               

Половинка Ангеліна

м.Черкаси

49.               

Домчук Софія

м.Шпола,  Черкаської обл.

50.               

Лисенко Яна

м.Прилуки,Чернігівська обл.

 

 

 

Щира подяка всім, хто надіслав заявки, таким чином виявивши передусім свою громадянську позицію і повагу до української пісенної культури. Переконані: усі творчі одинці обов′язково стануть яскравою подією на сцені. Можливо, комусь для цього треба попрацювати більше за інших. Але роботи попереду ще дуже багато у всіх, хто вирішив присвятити життя улюбленій справі. Щасти!

На адресу оргкомітету Міжнародного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «Доля», засновником якого є БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», надійшло 207 заявок від представників  20 регіонів України, а також Криму, Румунії, Судану.

За рішенням журі, що традиційно очолив співзасновник фестивалю, народний артист України Мар’ян Гаденко, до заключного туру конкурсу допущені:

1.                Козлова Катерина, м.Авдіївка , Донецька область

2.                Пінчук Вероніка,  м.Вінниця

3.                Скібіцька Анастасія,  м.Луцьк

4.                Федорчук Роман, м.Луцьк

5.                Грицюк Вікторія, м.Рожище, Волинської обл.

6.                дует  «ALIKA», м. Дніпро

7.                Булєєва Вікторія, м. Дніпро

8.                Іщенко Людмила, м. Дніпро

9.                Кравчук Євгеній, м. Житомир

10.           Федикович Василь, с.Лисичово, Іршавського р-ну,Закарпатської обл.

11.           Кащій Юлія, м. Калуш, Івано-Франківської обл.

12.           Вовчук Катерина, м. Київ

13.           Демиденко Владислав, м. Київ

14.           Дует Vita Nova, м. Київ

15.           Альона Карат, м.Київ

16.           Микола Богма та Анна Гранюкова, Київська обл.

17.           Щербина Наталія,  с. Гатне, Київської обл.

18.           Філіппова Катерина, м. Київ

19.           Чепченко Наталія, м. Київ

20.           Цімох Юлія, м. Київ

21.           Черкасець Маріанна, м. Шишаки, Полтавської обл.

22.           Котенко Леся,  смт. Павлиш, Кіровоградської обл.

23.           Качула Юлія, м. Сімферопіль, Крим

24.           Гнип Михайло,  м. Кіровськ, Луганської обл.

25.           Гурульова Яна, м. Львів

26.           Шишкіна Наталія, м. Одеса

27.           Нейковчена Анна, м. Одеса

28.           Рубанович Світлана, М. Одеса

29.           Амаріца Євген,  м. Червонозаводське, Лохвицького р-ну, Полтавської обл.

30.           Лавор Руслана,  м. Кузнецовськ, Рівненської обл.

31.           Адам Омран Ахмед Шарафельдін, м. Ньяла, Судан

32.           Заборовська Надія, м. Харків

33.           Атамась Каріна, м. Черкаси

34.           Соболєв Віталій, с.Шубранець‚   Заставнівського р-ну‚  Чернівецької  обл.

35.           Постевка Георгій та Журавець Ірина, м. Чернівці

36.           Ауріка Петровчан, Румунія

37.           Ансамбль «Зірка», Румунія

 

Склад журі VІ (XXVІ) Міжнародного пісенного фестивалю

творчої молоді та студентів «Доля»

Почесний голова журіЛеонід Кучма, Президент України 1994-2005 рр.

Голова журіМар’ян Гаденко, народний артист України, композитор 

Члени журі:

-                     Ольга Камінська – народна артистка України, голова товариства української культури «Дніпро – Рієка», солістка оперного театру м. Рієка, засновник фестивалю «Українські солоспіви» (Хорватія)

-                     Олександр Гурець – народний артист України, професор, соліст Національної опери України

-                     Ольга Макаренко – народна артистка України

-                     Олександр Тищенко - заслужений артист України

-                     Анатолій Матвійчук – народний артист України

-                     Євген Коваленко – народний артист України, художній керівник, соліст ВІА «Кобза»

 

-                     Вей Лі Мін – генеральний директор Українсько-китайського центру, кандидат педагогічних наук, доцент університету НПУ ім. М. П. Драгоманова  (Китайська народна республіка)

ІІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Гурт «INDIGO»

М. Буча, м. Ірпінь / Спілка поляків Київської обл.та м. Києва

2.                 

Єрьоміна Єлизавета

м. Київ

3.                 

Блажітє Аурєлія

Васильківський район, смт. Глеваха / Товариство Литовців

4.                 

Коджебаш Дар’я

Києво-Святошинський район, с. Гатне \ гагаузи

5.                 

Корня Вероніка

М.Каховка Херсонська область

6.                 

Гасимова Ельвіра

М. Хмельницький

7.                 

Танцюра Дарина

 м. Деражня, Хмельницької обл.

8.                 

Сергієнко Марина

 м. Житомир 

9.                 

Родін Денис

 М.Івано Франківськ С.Вовчинець

10.           

Деркач Вероніка

м.Київ

11.           

Тю Аугустіна

Києво-Святошинський район, с. Гатне, / Товариство В’єтнаму

12.           

Товстенко Анастасія

м. Буча Київської обл.

13.           

Живолуп Даша

с. Довгалівка, Великобагачанський район, Полтавська обл.

14.           

Жиденко Анастасія

М. Полтава

15.           

Опанасенко Валерія

М. Глухів, Сумської обл.

16.           

Дубовик Владислава

С.Чистоводівка Ізюмського р-ну Харківської

17.           

Цапко Дар'я

м Нова Каховка, Херсонська обл..

18.           

Березовський Вадим

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський,

19.           

Вознюк Єлизавета

м.Старокостянтинів, Хмельницька область

20.           

Данілова Каріна

Хмельницька обл., с. Довжок,

21.           

Солод Каріна

Черкаси

22.           

Клименко Ілля

м.Чернігів

23.           

Прокопенко Софія

м. Запоріжжя,

24.           

Садова Наталя

М. Івано-Франківськ

25.           

Хитрук  Єлизавета 

Кіровоградська обл.  м. Благовіщенське

26.           

Маєвський Вадим

м.Старокостянтинів, Хмельницька область,

27.           

Бурцева Аліна

м. Нікополь, Дніпропетровська область

28.           

Пасько Ольга

Смт.Власівка Кіровоградської області

29.           

Білик Анастасія

Полтавська область, Лубенський район, село Духове

30.           

Бортник Владислава

м.Чугуїв , Харківська область

31.           

Ковальова Катерина

м. Херсон

32.           

Крещенецька Іванна

Хмельницька область, м.Старокостянтинів

33.           

Довірак Денис

Івано - Фраківськ

34.           

Пшебильська Влада

м. Долинська, Кіровоградська обл.,

 

ІІ ПРЕМІЯ

 

1.                 

Дует «Гламурчик»

Василь Сіреджук

Софія Федорів

М. Івано-Франківськ

2.                 

Гурт «Фреш»

М. Івано-Франківськ

3.                 

Лизогуб Валерія

м.Київ

4.                 

Макфарлєйн Анжеліна

М.Херсон

5.                 

Алексова Марія

 м. Хмельницький

6.                 

Микитченко Наталія

м.Полтава

7.                 

Ольговський Гліб

смт Котельва, Полтавська область

8.                 

Пачулія Маріам                     

Грузія, м. Поті

9.                 

Кристияна Петкова

 Р България Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

10.           

Данілкович Катерина

Хмельницький

11.           

Половинка Ангеліна

м.Черкаси

 

 

 

І ПРЕМІЯ

 

1.                 

Зубкін Андрій

Пасько Ольга

Смт. Власівка, Кіровоградської обл

2.                 

Чирва Анна

Полтавська обл. Гадяцький р-н. с. Мартинівка

3.                 

Гловацька Софія

м.Ківерці, Волинська обл.

4.                 

Сабат Софія

Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

5.                 

Старикова Христина

м.Мирноград,  Донецька область

6.                 

Рогальський Ярослав

м. Херсон

7.                 

Іван Георгієв Іванов

Р България, Гр.Горна Оряховица, област Велико Търново

8.                 

Бойкова Ніна

м.Київ

 

 

 

1.             

Зозуля Катерина

М. Київ

Приз глядацьких симпатій

2.             

Мельничук-де-Йонг Ольга

 

Нідерланди-Україна

Володар Гран-Прі

3.             

Зубкін Андрій

 

смт.Власівка Кіровоградської обл.

Володар Кубка Леоніда Кучми

 

 

 

 

 

Список учасників Восьмого Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України»

 

Іван Георгієв Іванов – м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Кристияна Пламенова Петкова - м. Горна Оряховиця, Велико Тирново, Болгарія

Маріам Пачулія - м. Поті, Грузія

Ольга Мельничук-де-Йонг – Нідерланди

Каріна Маловшек – м. Жалець, Словенія

 

Іванченко Сергій - м. Бершадь , Вінницької обл.

Гловацька Софія - м.Ківерці, Волинської обл.

Бурцева Аліна – м. Нікополь, Дніпропетровської обл.

Старикова Христина - м. Мирноград,  Донецької обл.

Сергієнко Марина -  м. Житомир 

Прокопенко Софія - м. Запоріжжя

Дует «Гламурчик» - м. Івано-Франківськ

Довірак Денис - м. Івано-Франківськ

Садова Наталя - м. Івано-Франківськ

Родін Денис - м. Івано-Франківськ

Гурт «Фреш» - м. Івано-Франківськ

Лизогуб Валерія – м.Київ

Бойкова Ніна - м.Київ

Деркач Вероніка - м.Київ

Зозуля Катерина - м.Київ

Єрьоміна Єлизавета – м. Київ

Гурт «INDIGO» - м. Ірпінь, м. Буча, Київської обл.

Блажітє Аурєлія - смт. Глеваха,Васильківського р-ну,  Київської обл.

Тю Аугустіна – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Коджебаш Дар’я – с. Гатне, Києво-Святошинського р-ну, Київської обл.

Товстенко Анастасія - м. Буча, Київської обл.

Дует Пасько Ольга та Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пасько Ольга - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Зубкін Андрій - смт.Власівка,  Кіровоградської обл.

Пшебильська Влада - м. Долинська, Кіровоградської обл.

Хитрук  Єлизавета   - м. Благовіщенське, Кіровоградської обл.

Вокальний квартет «Star beams» - м. Одеса

Брашован Анна - м.Глобине,  Полтавська обл.

Білик Анастасія - с. Духове, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

Живолуп Даша - с. Довгалівка, Великобагачанського р-ну, Полтавської обл.

Жиденко Анастасія – м. Полтава

Микитченко Наталія - м. Полтава

Ольговський Гліб - смт Котельва, Полтавської  обл.

Чирва Анна - с. Мартинівка,  Гадяцького р-ну,  Полтавської обл.

Опанасенко Валерія – м. Глухів. Сумської обл.

Дубовик Владислава – с. Чистоводівка, Ізюмського р-ну, Харківської обл.

Бортник Владислава – м. Чугуїв, Харківської обл.

Ковальова Катерина - м. Херсон

Макфарлєйн Анжеліна - м. Херсон

Рогальський Ярослав - м. Херсон

Корня Вероніка – м. Каховка, Херсонської обл.

Цапко Дар'я - м Нова Каховка, Херсонської обл.

Алексова Марія - м. Хмельницький

Данілкович Катерина – м. Хмельницький

Березовський Вадим - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Вознюк Єлизавета - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Данілова Каріна - с. Довжок, Хмельницької обл.

Крещенецька Іванна - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Маєвський Вадим - м.Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Сабат Софія - м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.

Танцюра Дарина – м. Деражня, Хмельницької обл.

Гасимова Ельвіра - м. Хмельницький

Солод Каріна – м. Черкаси

Половинка Ангеліна - м. Черкаси

Клименко Ілля – м. Чернігів

Ковтун Катерина - м. Чернігів

 

 

        В конкурсній програмі звучатимуть не тільки україномовні пісні, а також пісні рідною мовою окремих учасників: англійською, болгарською, в’єтнамською, гагаузькою, грузинською, литовською, румунською, словенською.