Шановні друзі! Завершився 25-й фестиваль "Доля". Ми вдячні кожному, хто долучився до його проведення. Дякуємо всім конкурсантам - ВИ НЕЙМОВІРНІ!!!!!!! 

Скоро телебачення й Інтернет замайорить вашими щасливими обличчями. Наразі ж таблиця переможців:

ЛАУРЕАТИ  ІІІ  ПРЕМІЇ

 

Ім’я, прізвище  (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1. 

Софія Дикун 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

2. 

Анастасія Продай  

м. Луцьк

 

3. 

Катерина Федій 

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

КОМК (Криворізький  Обласний Музичний Коледж

 

4. 

Віта Семенова 

м. Гуляйполе Запорізька обл. /Київ

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України

5. 

Вікторія Падалко 

м. Київ

 

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київського національного університету ім. Т.Шевченка

6. 

Руслана Лавор

м.Кузнецовськ, Рівненська область \ М. Вишневе

КІМ.ім Глієра

 

7. 

Світлана Рубанович 

Одеса

Одеський обласний центр української культури

 

8. 

Арсен Ісамідінов

м. Гулістан, Узбекістан / Київ

КІМ їм. Р.М Глієра

9. 

Сніжана Перцьова

с. Попівка, Карлівський р-н, Полтавська обл.

Карлівський районний будинок культури

 

10.               

Марина Якубовська

с. Базилівщина, Машівський р-н., Полтавської обл.

Будинок культури с.Селещина

 

11.               

Лілія Кулик

, м. Карлівка, Полтавська обл. / Харків

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

12.               

Кароліна-Олександра Гаврилюк 

м.Чернівці / Київ

КНУТД

 

13.               

Ансамбль «Freedom» :

1.Алодей Інносентія-– Республіка Домініка 2. Хасан Чакван Ізаддін   Курдистан Ірак; 3. Чінь- чінь - КНР; 4. Ван Ю – КНР; 5. Чень Іфань- КНР; 6. Ван Фа – КНР; 7. Феруза Хожабекова – Узбекистан

М. Київ

Київський національний університет технологій та дизайну

 

 

ЛАУРЕАТИ  ІІ  ПРЕМІЇ

 

 

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.                   

Станіслав Зубар

М. Полтава

Національна музична академія ім.П.І.Чайковського

2.                   

Анастасія Власенко

м. Кривий Ріг Дніпроп. обл.

Криворізький обласний музичний коледж 

3.                   

Христина Дутчак

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Львівська Політехніка, 2 курс, міжнародні відносини

 

4.                   

Євгеній Кравчук 

 

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет, Гірничо-екологічний факультет , маркшейдерія

5.                   

Софія Красовська

м.Київ

 

КВНЗ КОР "Коледж культури і мистецтв"

6.                   

Владислав Кашпуренко  

м.Кіровоград(Кропивницький)

Кіровоградський ДПУ ім.В.Винниченка

7.                   

Олійник Юлія 

м.Новоукраїнка Кіровоградської обл. \ Київ

Солістка Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України

8.                   

Оксана Сондей

м. Калуш / Львів

НУ «Львівська політехніка»

9.                   

Олег Малик

с.Ставки, Заліщицького району, Терноп.обл / Бориспіль

НМАУ ім.П.І.Чайковського

 

10.               

Юлія Кащій  

м.Калуш Івано-Франківська обл. / Київ

Київський інститут музики ім.Глієра

 

11.               

Сергій Виговський 

М. Житомир / м. Гостомель

Національний Університет Біоресурсів і П

риродоко -ристування Україна.

12.               

Вокальна група «Акорд»

м. Житомир

Житомирський державний технологічний університет

13.               

Дует «Vita-Nova»

м.Луганськ / Київ

Керівники дитячого шоу-гурту «Паприка» та співачки. Виступаємо в концертах та навчаємо співати дітей.

 

  

ЛАУРЕАТИ  І  ПРЕМІЇ

Ім’я, прізвище (вік)

Місце народження / проживання

Місце навчання/роботи

1.

Народна студія сучасного вокалу „Мрія” Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

2.

Кирил Старостенко

м. Мінськ

Республіка  Білорусь

Білоруська Державна Академія Музики

 

3.

Катерина Гладій /KateMiracle 

м.Бурштин, Івано-Франківська обл / м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

4.

Ганна Сінгаєвська 

м. Київ

 

 

5.

Катерина Вовчук

м. Київ

 

Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ»

6.

Гурт «Сузір*я»

Катерина Гладій

Оксана Сондей 

Наталя Варцаба

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар призу глядацьких симпатій від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

 

Народна студія сучасного вокалу „Мрія”

Дніпропетровськ

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

 

Володар гранту на поїздку за кордон  від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

Гурт «Сузір*я»

 

м.Львів

Національний університет «Львівська політехніка» , м.Львів

 

Володар Гран-Прі

 

Андрiй Подкалюк  

м. Костянтинівка

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

 

Володар Кубка Президента України 1994-2005 рр.  Леоніда Кучми

 

 

1.                   

Колектив «Тріода»

Андрій Гамбаль 

Андрій Липко 

Володимир Рибак

Тернопіль

 

 

 

Пишаємось кожним із вас!!!

http://kuchma.org.ua/fund/media/898/?SECTION_ID=898&SHOWALL_4=1 

 

На адресу оргкомітету Міжнародного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «Доля», засновником якого є БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», надійшло 187 заявок від представників  усіх регіонів України, а також Республіки Білорусь, Румунії, Республіки Домініка, Китайської Народної Республіки, Узбекістану та Іраку.

За рішенням журі, що традиційно очолив співзасновник фестивалю, народний артист України Мар’ян Гаденко, до заключного туру конкурсу допущені:

1.            Старостенко Кирило – м. Мінськ, Республіка Білорусь

2.            Ісамідінов Арсен - м. Гулістан, Узбекістан

3.            Лупу Єлизавета – м. Алба Юлія, Румунія

4.            Бояркіна Ірина – Вінницька обл.

5.            Пінчук Вероніка – м. Вінниця

6.            Продай Анастасія – м. Луцьк

7.            Власенко Анастасія – Дніпропетровська обл.

8.            Дикун Софія - Дніпропетровська обл.

9.            Федій Катерина - Дніпропетровська обл.

10.       Кравчук Євгеній – м. Житомир

11.       Семенова Віта – Запорізька обл.

12.       Дутчак Христина – Івано-Франківська обл.

13.       Кащій Юлія – Івано-Франківська обл.

14.       Вовчук Катерина – м. Київ

15.       Вікторія Падалко - м. Київ

16.       Дзендзик Аліна - м. Київ

17.       Сингаєвська Анна - м. Київ

18.       Таран Валентина- м. Київ

19.       Тодорюк Руслана - м. Київ

20.       Виговський Сергій – Київська обл.

21.       Кашпуренко Влад – м. Кропивницький

22.       Олійник Юлія – Кіровоградська обл.

23.       Сондей Оксана – Львівська обл.

24.       Гладій Катерина – Львівська обл.

25.       Рубанович Світлана – м. Одеса

26.       Зубар Станіслав – м. Полтава

27.       Лотиш Анна – Полтавська обл.

28.       Перцьова Сніжана – Полтавська обл.

29.       Якубовська Марина – Полтавська обл.

30.       Лавор Руслана – Рівненська обл.

31.       Малик Олег – Тернопільська обл.

32.       Кулик Лілія – м. Харків

33.       Подкалюк Андрiй – м. Хмельницький

34.       Гаврилюк Кароліна-Олександра – м. Чернівці

35.       Народна студія сучасного вокалу «Мрія» - м. Дніпро

36.       Ансамбль «Freedom» - Республіка Домініка, КНР, Узбекістан, Ірак

37.       Вокальна група «Акорд» - м. Житомир

38.       Дует «Vita-Nova» - м. Луганськ

39.       Гурт «Сузір*я» – м. Львів

40.       Колектив «Тріода» - Тернопільська обл.

 

Склад журі V (XXV) Міжнародного пісенного фестивалю

творчої молоді та студентів «Доля»

Почесний голова журіЛеонід Кучма, Президент України 1994-2005 рр.

Голова журіМар’ян Гаденко, народний артист України, композитор 

Члени журі:

-           Наталія Бучинська – народна артистка України, лауреат фестивалю «Доля»

-           Олександр Гурець – народний артист України, соліст Національної опери України ім. Т. Г. Шевченко

-           Іван Красовський – заслужений артист України, композитор, лауреат фестивалю «Доля»

-           Лілія Остапенко – заслужений діяч мистецтв України, композитор, лауреат фестивалю «Доля»

 

 

 

Фестиваль відбувається за підтримки БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика»

Оголошуємо про початок реєстрації на участь у 25-му (V) Міжнародному пісенному фестивалі творчої молоді та студентів "Доля", який відбудеться в м. Києві з 4 по 6 жовтня 2016 р. Кінцевий термін прийняття заявки - 24 вересня 12.00 (полудень). Чекаємо на вас)))))

 

Завершився Шостий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України».  За три  дні фестивалю його учасники встигли зробити чимало справ. Розпочали ми з хореографічного майстер-класу від професора Київського університету ім. Б. Грінченка, народного артиста України Григорія Чапкіса, в якому взяли участь як конкурсанти, так і їхні батьки, керівники та, навіть, члени журі. Потім була плідна робота в рамках конкурсних турів, традиційна молитва за мир, майстер-клас від актора Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Петра Панчука, інтерв’ю учасників для провідних українських ЗМІ, нові знайомства та враження від міста і спілкування. Символічно, що саме в дні проведення фестивалю ми вперше почули тьохкання справжнього соловейка – передвісника весни, який леліє своїм співом людську душу. Тож нехай через дзвінкий дитячий голос наших співочих соловейків Бог зглянеться на нашу багатостражденну землю і в  Україні нарешті запанують мир, злагода і добро.

Ми дякуємо засновнику фестивалю – Благодійній організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», дякуємо всім співзасновникам, Миргородській міській раді, ПрАТ «Миргородкурорт», дякуємо всім, хто долучився до фестивалю,  а також  учасникам, їх керівникам і батькам за те,  що не зважаючи на непростий час,  вони роблять усе можливе, аби діти в Україні зростали в атмосфері любові, краси, виховувались на кращих прикладах культурного надбання нації.  Сердечно дякуємо кожному, хто виявив зацікавленість до нашого фестивалю, всім, хто надіслав на адресу конкурсу свої заявки. Сподіваємося, що спілкування наше продовжиться і ми обов’язково зустрінемося на святі дитячої пісні і творчості, ім’я якому «Соловейко України».

Фото та відео звіт про фестиваль - трохи згодом.  Наразі ж оприлюднюємо імена переможців фестивалю-конкурсу «Соловейко України» 2016 року.

Лауреати ІІІ  премії

Томах Даніела-Єлізавета та Синжеряк  Георгій

м. Харків

Попруга Діана і Аміна 

м.Новоукраїнка Кіровоградської обл.

Ричко Марія

м. Бахмут (Артемівськ) Донецької обл.

Королюк Єлизавета

м. Луцьк

Гречанюк  Дар’я

м. Бердянськ,  Запорізької обл.

Бойко Мілош

 

м. Харків

Макфарлейн Анжеліна

м. Херсон

Зінченко Ангеліна

М. Васильків, Київської обл.

Брашован Анна

м.Глобине, Полтавська область,

Кравченко Вікторія

с.Балаклея, Смілянкого р-ну, Черкаської обл.,

 

Рубан Анна

с. Вівсяники, Вільшанського р-ну, Кіровогорадської обл.

Анохіна   Аліна  

м. Краматорськ , Донецької  обл.

Рябокляч Анастасія

м. Київ

Тю Аугустіна

с. Гатне, Києво-Святошинського  р-ну, Київської обл.,

Камаралі Ренат

м. Маріуполь, Донецької обл.

Сухарська Анастасія

м.Київ

Данько Ярина

Парафіївка, Чернігівської  обл.

Долгер Людмила  

смт. Нікольське (Володарське)

Бурцева Аліна

м. Нікополь, Дніпропетровська область

Ткачук Діана

м.Первомайськ, Миколаївської обл.

Лауреати ІІ премії

Зразковий фольклорний гурт «Веретенце»

(старша група)

Смт. Червоне , Андрушівського р-ну, Житомирської обл.

Касьянова Кіра

м. Київ

Мартинюк Анастасія

м. Київ

Баліцька Катерина

м. Біла Церква, Київської області

Бзот Катерина

м. Хмельницький

Шкода Богдан

м. Київ

Безкоровайна Віолетта

м. Київ

Бальшанек Віталіна

 

с. Миколаївка, Козятинського р-ну, Вінницької обл.,

Чепікова Анастасія

м. Луганськ

Соболевська Роксолана

с. Новичка, Долинського р-ну, Івано-Франківської обл.

Лизогуб Валерія

м. Київ

Софіко (Куценко Софія)

м. Київ

Манузіна Катерина

м. Біла Церква

Федорчак Валерія

с.Добросин, Жовківського р-ну, Львівської обл.

Рогальський Ярослав

м.Херсон

Пасько Ольга

с .Власівка, Кіровоградської обл

Бутко  Анна 

м. Краматорськ, Донецької  обл.

Ластовецька Дар`я

м. Новодружеськ, Луганської обл.

Сенів Юстина

м.Львів

Арас Любов-Севгі

м. Херсон

Вітранюк Юлія

 

м.Київ

Прокопенко Софія

м. Запоріжжя

Ясінська Богдана

м. Дунаївці, Хмельницької обл.

Підлісна Амєлія

м. Київ

Суккар Софія

м. Київ

Заєць Карина

м. Київ

Половинка Ангеліна

м. Черкаси

Лауреати І премії

Вокальний гурт «BandA»

м. Київ

Зразковий фольклорний гурт «Веретенце»

(молодша група)

смт. Червоне, Андрушівського р-ну, Житомирської обл.

Євстаф’єва Марія 

м. Херсон

Вознюк Дар’я-Марія

м. Київ

Зозуля Катерина

м.Київ

Філатова Вероніка

м. Бахмут (Артемівськ), Донецької обл.

Іванченко Сергій

м. Бершадь , Вінницької області

Зубкін Андрій

с .Власівка, Кіровоградської обл

Лебедєва  Даніела 

м. Краматорськ, Донецької  обл.

Грахно Артем

с. Опитне, Артемівського р-ну, Донецької області 

Бортник

Владислава

м.Чугуїв, Харківської обл.

Вокальна шоу група «Веселий настрій»

м. Хмельницький

Стецюк  Олександра

м. Київ

Музичук Ілля

Смт. Глеваха, Київської обл.

Рейман Карина

м. Хмельницький

 

Володар Призу Глядацьких симпатій та річної стипендії від БФ Ярослава Бублика

Кисла Ана

м. Вісагінас, Литва

 

Володар Гран-Прі та річної стипендії від БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»

 Вокальна група народного колективу – фольклорного ансамблю «Яворина»

 

М. Київ

 

Володар Кубка Леоніда Кучми та річної стипендії від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»

Кочергін Артем

Харківська державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»

 

Поїздка за кордон від БО Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»

старша група Зразкового фольклорного гурту «Веретенце»

 

Фортепіано Essex всесвітньо відомої фірми Steinway & Sonsвід БО Президентський фонд Леоніда Кучми

Бортник Владислава м. Чугуїв, Харківської обл.

 

 

Вже за тиждень Шостий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс  «Соловейко України» в перлині України – місті-курорті Миргород - розкриє свої пісенні обійми понад ста  юним співочим соловейкам з усієї України, а також українським соловейкам з Франції, Румунії, Словенії, Латвії та Литви.

В заключному турі конкурсу вони виборюватимуть головні призи фестивалю: Кубок Гран-Прі та Кубок Президента України 1994-2005 рр. Леоніда Кучми. Переможці отримають грошову стипендію від БО Президентський фонд Л. Кучми «Україна». А цінний подарунок від Леоніда Даниловича  - фортепіано Essex всесвітньо відомої фірми Steinway & Sons - поїде разом із переможцем в його музичну школу.

Серед нагород - приз глядацьких симпатій та гранти на закордонні поїздки від БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика», спеціальні нагороди обдарованим соловейкам Донбасу – від БО «БФ Донбас: Відновлення!».

Протягом трьох конкурсних днів проводитимуться майстер-класи з провідними артистами сцени (уроки вокалу, акторської майстерності, хореографії).

Журі фестивалю:

Почесний голова журіЛеонід Данилович Кучма

Голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко

Члени журі фестивалю:

-         актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України Петро Панчук

-         доцент Київського національного університету культури і мистецтва, народний артист України, заслужений діяч культури Республіки Польща Олег Дзюба

-         голова Азербайджанського культурного центру ім. М. Магомаєва, народний артист України Гурбан Аббасов

-         професор Київського університету ім. Б. Грінченка, народний артист України Григорій Чапкіс

-         генеральний директор Філії НТКУ “Київська регіональна дирекція” «Центральний канал» Олександр Савенко

Дитяче журі фестивалю:

-         Володар Гран-Прі фестивалю «Соловейко України» 2014 р. Владислав Лєлюшкін

-         Володар призу глядацьких симпатій «Соловейко України» 2014 р. Юлія Котлінська

-         Володар Гран-Прі фестивалю «Соловейко України» 2015 р. Анна-Марія Миронова

-         Володар Кубка Леоніда Кучми фестивалю «Соловейко України» 2015 р. Аліна Костюк

Творча група дирекції фестивалю:

-         ЗАЕМУ Тетяна Мудра

-         Тетяна Кисляк

-         Тетяна Забоцька

-         Ірина Макеєва

Всі фестивальні заходи можна переглянути наживо на сайті https://www.youtube.com/watch?v=hanlANTk5V4&list=PL1Jpbdlk-ifwEEUFleN-UMqfsksQV_Dgs

Впродовж всіх днів на фестивалі працюватиме знімальна група телеканалу ІСTV для програми «Ранок у великому місті» та творча група Філії НТКУ “Київська регіональна дирекція” «Центральний канал».

Увага! На всіх чекає телевізійна зйомка,  живий звук, неперевершене світло, яскрава сцена. 

 

Учасників та гостей фестивалю  радо зустрічають Миргородська міська рада та ПрАТ «Миргородкурорт».